Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleménye a tanároknak...

Mi a véleménye a tanároknak arról, mikor egy kollégájuk renderesen késve megy be a tanórára?

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Kinek mi. Persze az se mindegy, hogy miért késik és mennyit.
2015. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És az sem, hogy amúgy milyen tanár és ember.
2015. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nő, 15 perc késés
2015. nov. 30. 19:11
 4/9 A kérdező kommentje:
+ 2 iskolás gyerek
2015. nov. 30. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

az munkatársam is késik minden nap legalább 10 percet.

igaz, mi nem pedagógusok vagyunk, de marha ciki mikor egy műtéti bejelölésre mindenki ott van csak ez a r.banc nincs és akármit csinálunk vele nem változik meg.

a vezetőség nem oszt fegyelmiket, az EÜben mindent szabad.

2015. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
15 perc késéssel tanórára? Az nagyon sok. Azt hittem, 1-2 percekről van szó. Én mondjuk senki dolgába nem szoktam beleszólni, azon nem szőröznék, ha csak 1-2 percet késne, de 15 percet rendszeresen? Ott már problémák vannak a tanár esetében.
2015. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, hogy be se jött a tanár sokszor, aztán volt mikor hívott, de volt mikor nem szólt, hogy nem jön.
2015. dec. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

11-30 21:38 az én gondom ehhez képest el is törpül, sajnálom

Nálunk is előfordult, hogy nem jött betegségre hivatkozva, nem volt ki helyettesítse és haza mentünk.

Olyan is volt, hogy a titkárság felhívott betegségre hivatkozva, hogy elmarad az óra, voltak akik már a tömegközlekedésen ültek.

A késéssel talán kicsit csaltam, mert 10 perceket szokott késni, de mire összeszedi magát, előrámol, jelenléti ív stb van az 15 perc.


„már bocs, de a dolgok nem mennek rendben.” ahogy Joe Pesci mondaná

2015. dec. 6. 13:47
 9/9 A kérdező kommentje:

11-30 21:38 a legelgondolkodtatóbb számomra, hogy a késést birtokló személy nem tartja kellemetlennek amit csinál, és miután szóvá tették sem változtat a hozzáállásán.

Nagyon érdekelne mit gondolhat, vagy mi az oka, hogy késik vagy miért nem talál valami alternatívát ami mindenkinek jó.

És milyen önző azzal a magatartással, hogy ezzel a többi kollégájának és a betegnek kellemetlen érzéseket generál.

2015. dec. 6. 13:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!