Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Karácsonyi ajándék max 1000Ft-...

Karácsonyi ajándék max 1000Ft-ból?

Figyelt kérdés
Gondolom sokan ismeritek azt a szituációt, hogy mindenki az osztályból felírja nevét egy papírra, összegyűjtitek egy dobozba és mindenki húz egy nevet, és annak vesz valamit karácson alkalmából. Na nálunk van egy olyan szabály, hogy max 1000 forint értékben lehet na most, hogy +-500 Ft azt senki sem fogja ellenőrizni. Valami vicceset kéne neki adni mert, nem akarom a a szokásos bögre, csoki, jegyzettömb kombinációt alkalmazni. Van aki egy borotvát, fakanalat, kötényt vagy valami ilyen h*lyeséget ajándékoz. Hasonló dolgot szeretnék én is. Ötlet?

2015. dec. 15. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sose vettem részt az ilyenekben, szerintem dedós dolog.
2015. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ha annyira benne vagytok, akkor miért nem csinálsz te magad valami apróságot? A készített ajándék szerintem sokkal emberközelibb, mint a vett, mert jobban szívből jön.
2015. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a személyisége, neme annak akinek adod.
2015. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj be a 100 forintos, vagy egy eurós boltba.
2015. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 15/f és ő is, ezért is az a szívből jön ez egy kicsit, hát... Arra gondoltam, hogy valami nagyon gyerek filmre mozijegyet ebbe a tipikus "dobozban a doboz" dologban és a végén miután kibontottál 10 dobozt lesz benne egy kicsire összehajtott mozijegy. Szerintetek?
2015. dec. 15. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Új star wars-ra simán! :D
2015. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én osztálytársamnak készítettem itthon egy kardot a kedvenc rajzfilmjéből. Már lassan 18-ak vagyunk, és amúgy is családi hobbi nálunk az ilyen szóval itthoni alapanyagokból hoztam ki majdnem ingyen. Remélem örülni fog.

Készíthetnél neki te is valamit.

2015. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az ötleted, de ne gyerekfilmre vedd, legyen valami értelme is.
2015. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!