Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak a kedvenc tanáromnak...

Mit adjak a kedvenc tanáromnak ajándékba?

Figyelt kérdés

Föci-töri szakos tanár az ofőm, és a karácsonyi húzáson kihúztam Őt, azonban úgy alakult, hogy csak a szünet után kerül sor a karácsonyi ajándékok átadására.

Már kiválasztottam számára az ajándékot.

Vettem neki egy CD-t a kedvenc zenekarától, és egy bögrét, amire kötöttem 'ruhát', mármint bögremelegítőt, ami azért van a bögrén, hogy ne égjen le az ember keze a forró bögre érintésétől, s ráhímeztem, hogy 'the best teacher'. (+ a kedvenc édessége) Ez már meghaladja a költési limitet, de mivel tényleg a kedvenc tanárom, akkor is adtam volna neki valamit, ha mást húzok.

Viszont összefutottam vele egy karácsonyi vásáron, ahol mindketten a szüleinknek kerestünk ajándékot.

Szóba került, hogy szerinte milyen felesleges CDket venni, mivel már minden fenn van youtubeon, és a bögrét is sablonos ajándéknak találta.

Esetleg nincs valakinek valami ötlete?

Fiatal tanár úrról van szó, nemrég végzett az egyetemen. Érdeklődik a kultúra iránt, szívesen hallgat zenét, odavan a természetért.

9.-ben adtam neki közös képet bekeretezve, egy könyvet a legjobb kirándulóhelyekről(akkor is őt húztam), tavaly saját készítésű határidőnaplót és sólámpát, a születésnapjára kapott tollat, amibe a nevét gravíroztattam, illetve kis kőzeteket/köveket, amit egy különleges utazásom során vásároltam. Arra gondoltam süthetnék neki valami páratlan, speciális süteményt, de akkor is kell még valami maradandó az ennivalók mellé.:)

Előre is köszönöm az értelmes hozzászólásokat!



2015. dec. 24. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már megvetted a CD-t meg a bögrét, akkor add is oda neki!
2015. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én örülnék az ajándékodnak :) ő is biztos örülni fog neki mert Tőled kapja, nyugodtan add neki oda :)
2015. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy alapból a bögre snassz, de így hímzett melegítővel rajta biztos örülni fog neki.
2015. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!