Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most kerültem általánosból...

Most kerültem általánosból gimnáziumba, és találkoztam egy lánnyal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval. Volt osztályomat annyira nem szerettem meg ők se engem; nagyon vártam, hogy végre új osztályba kerüljek. Gólyában találkoztam is egy lánnyal, nagyon örültem, hogy végre lett egy barátnőm. Sokat beszélgettünk nyáron, amíg nem kezdődött el az iskola. Év elején nagyon jóba voltunk. Habár szülinapomat elfelejtette, de nem baj. Amikor neki volt a szülinapja, csináltam neki egy kis dobozt, amibe képeinket tettem. Hát nem tudom...szerintem nem értékelte a 2 napos munkámat. De ez nem is zavar. Viszont az már eléggé, hogy egy másik osztálytársammal jóba lett, én meg le vagyok sz*rva...aztán nem érti, hogy mi a bajom. Iskolában hozzám se szól. Szerintetek mit tegyek?

L/15


2015. dec. 26. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Istenem, szerezz akkor új barátokat, nem kell megakadni 1 embernél. Másrészt akit még alig ismersz, halál fölösleges ennyit gürcölni a kedvéért, nem fogja értékelni, látod, le se szarta a születésnapod..
2015. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne fuss olyan busz után, ami nem vesz fel!

Ő tipikusan az, akinek addig jó voltál, ameddig nem volt más. De csak ennyire tartott.

Te viszont annál többet érsz, mint hogy egy ilyen idióta miatt bánkódj. :) Majd lesz olyasvalaki, akinek te leszel a legjobb barátnője. :)

2015. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi.:(
2015. dec. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!