Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem fogja fel a fizikata...

Miért nem fogja fel a fizikatanárom, hogy tölteléktantárgyat tanít?

Figyelt kérdés
És még direkt jó nagy adag házikat ad, minden doga elején elmondja, hogy 'nagyon nehéz a feladatsor... 1-2 feladatot talán még én is meg tudnék nagy nehezen csinálni', 45%-ig egyes, stb.. Úgy érzem magam, mintha emelt matekon lennék, olyan a követelmény és a szigor.

#tanár #matematika #fizika #tantárgy #tölteléktantárgy
2016. márc. 1. 17:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%
Sírjál akkor.
2016. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
Ha egy egesz osztaly nem bir teljesiteni annak nyoma van, es vagy az igazgato vagy pedig a szulok fognak lepeseket tenni. Ha csak par diak nem birja, akkor valoszinuleg nem a tanarral van a baj.
2016. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%
Tudja ő is, csak egyszerűen ilyen. Nekem az énektanárom nem bírta felfogni, hogy csak egy énektanár.
2016. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%

Legfeljebb a te szemedben töltetéktantárgy... Amúgy nagyon nem az


Ha nem lenne fizika, meg tudomány, ezt a kérdést se tudtad volna kiírni, mivel se számítógép, se internet nem lenne

2016. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem kell vergődni, kedves #4, a fizika mint tantárgy a diákok túlnyomó részének tölteléktantárgy. A fizika, mint tudomány, fontos, bár már a 'lényeget' felfedezték. (az én véleményem szerint fizika órán ilyeneket is kellene tanítani, hogy bicikli-szervíz, gázkonnektor birizgálása, stb, tehát kicsit gyakorlatiasabbra)
2016. márc. 1. 18:38
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Aki mérnöknek vagy infós irányba megy, annak fontos lesz a fizika. Viszont a töri meg az irodalom nem. Nekik azok a tölteléktárgyak. A gimi arról szól, hogy mindenből tanítanak egy kicsit, általános műveltséget adnak. Én mindig utáltam verset elemezni, de kellett és kész. És amúgy gimnáziumban ne biciklit szerelni tanítsanak..
2016. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarom elvenni a kedved, de ha továbbtanulsz, meg fogod látni, hogy a 45% egészen nevetséges határ, az utolsó vizsgámon 80% alatt kiszórták az embert és nem atomfizikusnak készültem.
2016. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

Fizika mint tölteléktárgy. Te sajnos nem vagy okos, cserébe viszont öntelt vagy, aki majd eldönti, hogy mi a tölteléktárgy, és mi nem az. Legrosszabb párosítás. Ha buta vagy, legalább fognád be a szádat, és meghúznád magad. De nem, hadd tudja csak mindenki, hogy a fizika az tölteléktárgy.

És mielőtt belém kötnél: nem, soha nem volt a kedvenc tárgyam, sőt, kimondottan gyenge voltam fizikából mindig.

2016. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ilyet akkor mondjál, hogyha a rendes érettségire már van 3 ötös érettségid, amiből 1 emelt.

Amúgy meg a mindenkori alap érettségi tárgyak (köztük a magyar is) ez okból NEM LEHETNEK TÖLTELÉKTÁRGYAK. Nagyon kevés ember annyira fa$zägyerek, hogy duplázzon és jól jöjjön ki belőle (azaz így csak az a két tárgy számítson neki)

2016. márc. 1. 21:06
 10/31 anonim ***** válasza:
72%

Mert, ki vagy te, hogy eldöntsd, ki mit mikor mondhat? :DD


(Amúgy ráb**sztál, mert én pont annyira voltam f$szagyerek, hogy dupláztam anno. Persze erre nyilván nem gondoltál, mert BUTA VAAAAGY.)

2016. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!