Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen következménye lehet...

Milyen következménye lehet annak, ha megcsókolom a tanárom?

Figyelt kérdés
Jövőre 18 éves leszek. Kicsaphatnak a suliból? Ha esetleg visszautasít, ami több, mint valószínű, akkor elképzelhető,hogy behívja a szüleimet vagy szól az ofőnek? Egyébként van családja, és nem, nem akarok vele járni, meg semmi komoly kapcsolat, csak egy csók lenne.

2016. máj. 21. 18:18
1 2
 1/15 CptTomato válasza:
27%
Szól a családodnak, és szerintem max fegyelmit kaphatsz ki ezért nem hiszem hogy kirúgnak.
2016. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tanára válogatja, hogy mi lenne... Biztos van olyan tanár, aki ebből patáliát csinál, de szerintem a legtöbben inkább csak visszautasítanának és megbeszélnék veled, hogy ezt nem szabad, stb., és ha még egyszer előfordul, akkor ügyet csinál belőle. De ez mondjuk függattól is, hogy milyen körülmények között teszed mindezt. Ha csak ti ketten vagytok ott, akkor szerintem az utóbbi opció lenne, ha viszont több szemtanúja lenne, akkor valószínű, hogy komolyabb következményei lennének, mint egy négyszemközti komoly beszélgetés. De még egyszer mondom, tanárfüggő... illetve ez esetben inkább emberfüggő, hogy mit reagál a tanár. Én amúgy nem javasolnám, hogy megtedd. Én iszonyat mód vonzódom egy egyetemi oktatómhoz, de nem tennék ilyet mégse, pedig ez már nem is gimi. Szerintem ne csináld te se! 😊
2016. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Belevaló srác vagy! :)

Ezért tényleg nem jár kirúgás, bár tanáfüggő:

- ha jó fej és nem lát meg más senki, és ártatlanul csinálod (nem ráncigálással és erőszakoskodással) akkor szerintem nem is lesz belőle ügy, csak kapsz egy pofont és szóban figyelmeztet ha nem tetszik neki -elvégre ha ügy lenne belőle, ,akkor te is mondhatnád hogy ő mozdult te rád és akár még tanúskodhatnának a barátaid is. Ha van esze, akkor nem akarja bebonyolítani bizonyítékok hiányában.

- ha nagyon rossz fej és befolyásos is a tanári karban, akkor persze lehet eltanácsolás.


Te ismered jobban :)

28/F

2016. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm és igazatok van, nem kéne ezt csinálnom, de olyan nehéz megállni...
2016. máj. 21. 18:33
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nézz utána milyen következményei vannak a szexuális erőszaknak.
2016. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tanártól és helyzettől is függ (mármint minden helyzetben elutasítóan fog viselkedni, de az elutasítás és a büntetés megléte, vagy mértéke a helyzettől függ).


Kezdjük ott, hogy elég komolyan megütheti egy tanár a bokáját, ha valamilyen szexuális jellegű kapcsolatba keveredik egy tanítványával. Egy csók is olyan, ami miatt simán kirúghatják, és más sulikban is elterjedhet ez, és nehezebben talál munkát... Namost, elég csak a híre is a dolognak, tehát ha mondjuk kettesben vagytok, és megcsókolod, és utána elmondod ezt valakinek, és elterjed a híre, az is a tanárnak kellemetlen elsősorban, még akkor is, ha ő csak passzív volt, és te csókoltad meg!


Ha pedig nyilvánosan csókolod meg, hogy más is lássa, az meg sokkal durvább, és ott is elsősorban a tanár üti meg a bokáját.


Gondolom azért akarod megcsókolni, mert szerelmes vagy belé, de tudatosítsd magadban, hogy ha tényleg szereted, akkor nem akarsz neki rosszat, márpedig egy csókkal rosszat okozol neki.


Amúgy egyénfüggő is a dolog, hogy melyik tanár hogyan reagálna. Van, aki egyből letépné a fejed, és "országos" patáliát csinálna, de van olyan is, aki még vissza is csókolna, és utána elmagyarázná, hogy oké, ez történt, de ezt többet nem szabad. Ez két véglet, a legtöbb tanár viszont szerintem komolyan megneheztelne egy ilyen miatt.

2016. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Ad egy szaktanárit.
2016. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3-asnak üzenem, hogy kicsit jobban meg kéne becsülni a nőket. Meg a kérdezőnek is.
2016. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha érettségi előtt, de ballagás után teszem meg?
2016. máj. 21. 23:04
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Önző vagy. Mindegy mikor teszed meg, azzal csak magadnak teszel jót, ha olyankorra időzíted, amikor neked már nem lehet bajod belőle. (nos, max nem érettségizel le).

A tanárt viszont ki is rughatják, fel is jelenthetik ha valaki tudomást szerez erről. Arról nem is beszélve, hogy illene tisztelni a nőket. Ez zaklatásnak minősül.

2016. máj. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!