Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek bejelöljem Faceboo...

Szerintetek bejelöljem Facebookon a leendő osztálytársaimat?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és a szülőin ki volt rakva egy névsor a leendő osztálytársaim nevével.Az a kérdésem hogy bejelöljem-e őket Facebookon úgy hogy ők valószínűleg nem fognak engem ismerni,mert volt angol szintfelmérő és én oda nem mentem mert nem tanultam angolt és akkor páran már találkoztak. Nem lenne furcsa hogy egy tök idegen ember bejelöli őket?:D Előre is köszönöm a válaszokat:)

2016. jún. 5. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés és szimpátia esetén igen , addig felesleges .
2016. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jelöld be őket amikormár találkoztatok egymásal az osztájban,ismerkedj velük szerintem akkor visza jelölnek engem is akkor jelöltek be meg énis másokat.
2016. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm nektek a válaszokat:) Lehet megvárom a beiratkozás napját hátha akkor találkozok valakivel. Azt elfelejtettem írni hogy az egyik évfolyam társam is velem egy osztályba fog járni csak nem nagyon beszélgettünk még egymással sohasem. Az fura lenne ha most ráírnék ezzel az osztálytársakkal kapcsolatban? mert ő már néhánnyal találkozott.
2016. jún. 5. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk anno 5 éve még úgy volt, hogy akik tudták az osztály névsort csináltak egy csoportot és meghívtak mindenkit.
2016. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is gondolkoztam ezen:) Csak annyira fura hogy még nem találkoztam velük:/ És egy ideig nem is fogok mert nem lesz tábor ahol megismerjük egymást szóval ez a facebookos lehetőség szinte az egyetlen lehetőség nekem az ismerkedéshez.
2016. jún. 5. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:

2/vagyok

Ja meg amikor 9-es letem akor aznap bejelölt mndenki és én visza őket pedig még nem is beszéltem senkivel :D visza jelölnek biztos mert az osztájtársaid :D

2016. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elegendő ezt akkor megtenni, ha megismerted őket. Nem maradsz le semmiről!
2022. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!