Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fizikából négyes vagyok, de...

Fizikából négyes vagyok, de matekból 2/3-mas így még lehetek építészmérnök? Persze magam erejéből jobb lettem kicsit matekból, ezt hozzáteszem.

Figyelt kérdés
Hozzáteszem,hogy ami kell ahhoz hogy építész legyek azokat tudom matekból,a többi csak felesleges dolog ,ami már inkább magasabb rendű tudáshoz kell.

#fizika #matek építészet
2016. jún. 6. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Amennyire én tudom, az építőmérnök inkább matekosabb de nyilván építészmérnök szakon is van bőven kemény matek. Hozzáállás, akarás kérdése. Ha van benned annyi, meg tudod csinálni simán. :)
2016. jún. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ h konkrétan melyik része érdekel a mateknak. (Meg a fizikának..) Nyilván vannak kivételek de sztem akinek nem megy kis erőfeszítéssel 4esre a matek az ne legyen mérnök. Most oké h mondjuk a valószínűségszámítást utálod és lehúzza a jegyet de azért a középiskolás színvonal nem olyan eget rengető h ne lehessen hozni a szintet.

(Nem tudom h hogy állnak a követelmények jelenleg de ha emelt érettségit kell csinálni akkor az sem kellene gond legyen.)

2016. jún. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A matekra érdemes ráfeküdnöd, mert mérnöki szakokon a legfontosabb tárgy.

Ha az integrálás és deriválás is menne akkor nem lennél 2/3 középszintű matekból, mert az alapokat is kitudnád rázni a kisujjadból.


Egészségügyet tanulok és még nálunk is elvárták. Mérnökin alap dolog.

2016. jún. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Lehetsz, de csak akkor, ha mind matekból, mind fizikából megfizettek egy kiváló korrepetáló tanárt, aki fölhoz a tartósan 5-ös szintre.

Akkor esélyes, hogy képes leszel elvégezni az egyetemet.

Magadtól szerintem nem éred el a szükséges szintet.

2016. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!