Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Nem akarom...

Mit csináljak? Nem akarom hogy vége legyen a sulinak!

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik de kerülget a sírógörcs, hogy vége a sulinak. Hiányozni fognak a 8.-osok (sok haverom van) és olyan üres lesz nélkülük. Nem akarom hogy elmenjenek de sajnos nem tudok mit csinálni. Figyelemelterelés talán?

Ma is alá írták a kezemet mert ez volt az utolsó nap de olyan rossz!!! Alig hogy 3 hónapja ismerem őket de nagyon jóba lettünk. :(((<33 (csak haverok)



2016. jún. 9. 13:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 12/L
2016. jún. 9. 13:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg kell buknod, úgy majd évet ismételhetsz. És minden megy tovább.
2016. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit félreolvastad, mivel nekem a mostani 8.-osok akik ballagnak, ők fognak hiányozni. Miért nekem kénr megbukni?
2016. jún. 9. 13:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vége a sulinak, és jövőre már nem lesznek, még tarthatod a kapcsokatot velük. Csinálhattok közös programokat, találkozhattok, amikor ráértek...
2016. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, de nincs meg az elérhetőségük, csak az egyiknek de neki most szervizbe van a telója és nem lehet tudni hogy mikor jön meg. Meg biztos hogy nekik gimibe egy csomó új haverjuk lesz és nem egs 12 éves lánnyak fognak haverkodni.
2016. jún. 9. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:

figyelj én megértelek, hogy sz*r lesz nélkülük meg minden, de akkor mit szóljanak ők, vagy én, vagy minden más ember aki most ballag? A mai világba csak azzal nem tudod tartani a kapcsolatot aki meghalt, vagy aki nem akarja.

Azt tanácsolom, hogy figyelj az osztályodra és használj ki minden percet velük, mert jövőre te ballagsz és az bizony keményebb lesz.

2016. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van:( köszi a vigasztalást. Csak 2 év múlva ballagok:D olyan fura lesz nélkülük, így év végére olyan jóba lettünk
2016. jún. 9. 16:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat elnéztem a korod. :) Tudom, hogy fura lesz. nekem is az volt tavaly pedig szinte nem is ismertem őket. de az élet ilyen, nincs más választásunk mint alkalmazkodni ahhoz ami van. ha van kedved beszélgetni írj privátot. 15/l

#6

2016. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) majd holnap írok
2016. jún. 9. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!