Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan szoljak vissza, ha a...

Csenge Laczkó kérdése:

Hogyan szoljak vissza, ha a egy számomra fontos csufolnak rajtam keresztül?

Figyelt kérdés
2 éve át mentem egy sulibol egy másikba azota nem találkoztam az akori osztály társaimal most itt a nyári szünet és egy csomó tábor van a volt sulimban és most abba az ebédlőbe járok mint ők..... Van egy fiú akivel szerelmesek vagyunk ő is el ment abbol a sulibol na az a fiú nem túl szép és miota abba az ebedlobe jarok egy fojtában csúfolnak!!! Hogyan, mit szoljak vissza h beken hadjanak????

2016. jún. 23. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd figyelmen kívül őket, ezzel méred rájuk a legnagyobb hatást, ugyanis pont azért csinálják ezt, hogy idegesítsenek vele, viszont ha tudomást sem veszel róluk illetve csak nevetsz az egészen, egy idő után nekik lesz kínos és abbahagyják. Saját tapasztalatból mondom, hogy ez sokkal hatásosabb, mint az, hogy te is beszállsz a játékba. Mivel ha visszaszólsz észreveszik, hogy igenis hergelnek ezzel, szóval még jobban fognak piszkálni.
2016. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Milyen származású vagy? Honnan jöttél?
2016. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
(Nem rosszból)
2016. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!