Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Soha nem fogom őket megkedvelni?

Soha nem fogom őket megkedvelni?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első "osztálytalálkozónk" az új gimis osztályommal, és nem éreztem magam jól rajta... Két-három emberrel elbeszélgettem, két emberrel kifejezetten jóba lettem, a többiek pedig mintha direkt nem is keresték volna a társaságomat. Csak beképzelem? Bennem van a hiba? Van esély rá, hogy megszeretem őket?

2016. jún. 24. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nagyon egocentrikus vagy. Ne várd, hogy mindenki neked hódoljon.
2016. jún. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez nem azt jelenti, hogy nem bírbak. Én is voltam ilyen gólyanapon és én sem tudtam mindenkivel beszélgetni. Szerintem beképzelted ezt az egészet. Max nem volt idejük, hogy hozzád is odamenjenek. Amugy meg ne legyél zárkózott ,mert ha így folytatod a végén tényleg levegőnek fognak nézni.
2016. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért érdekel téged?

Már van több is mint 1 ember akivel jóba vagy.

Minden társaságnak minimum 70%a hulladék.

2016. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Inessential ***** válasza:
Lesz még időtök megismerni egymást.
2016. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!