Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sok fiú miért szidja a másik...

Sok fiú miért szidja a másik anyját?

Figyelt kérdés
Hát én tuti megsértődnék rá, több ilyen osztálytársam is van, de máshol is tapasztaltam. Viccből szidják egymás anyját és nem sértődnek be rajta. Ők szerintük ez vicces. Ez miért vicces, hogy úgy beszélnek egymással, mint a kutyával?

2016. júl. 5. 16:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Lányok is csinálják. Egyébként ránk magyarokra nagyon jellemző hogy így beszélünk. :D
2016. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Lányoktól nem hallottam.
2016. júl. 5. 16:58
 3/25 Inessential ***** válasza:
93%

Lányok is csinálják.

Amúgy meg nekem apa mondta egyszer, hogy a katonaságban megtanulta, hogy az embernek 2 anyja van.

Az édesanyja.

És a k*r.va anyja.

És én ez alapján ítélem meg.

De lassan ez a másik anyját szidás dolog már csak annyit jelent, mintha azt mondanád, hogy b*s.zki...nincs jelentősége.

2016. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De én arra gondolnék, én nem tudnék így jópofizni a másikkal azt meg végképp nem elviselni ezt a beszédet. Semmi értelme nincs,
2016. júl. 5. 17:11
 5/25 anonim ***** válasza:
Most a kurca anyázásokra gondolsz, vagy a "Te anyád..." viccekre?
2016. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
a qrva anyázásokra.
2016. júl. 5. 20:02
 7/25 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem arra gondolunk, hogy tényleg kúcva az anyja, csak egy másik kifejezés arra, hogy bazszódjon meg
2016. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Én értem. Tisztában vagyok vele.-.-
2016. júl. 5. 20:34
 9/25 A kérdező kommentje:
De ettől még elég primitív dolog. Jó nem azt mondom, hogy nagyon jellemző, de nem értem hogy tűrheti bárki, hogy az anyját szidják, azt az anyját, aki felnevelte. Mert mindenkinek csak egy anyja van, nem kettő.
2016. júl. 5. 20:36
 10/25 anonim ***** válasza:
Mit vagy úgy oda ezen??!! Mi magyarok ezt csináljuk!! Ha nem tetszik menj melegebb éghajlatra. amúgy anyukád hogy van?
2016. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!