Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kedvel ezek szerint?

Kedvel ezek szerint?

Figyelt kérdés
A töri tanárom nagyon jó fej,én kedvelem,csak nem tudom,hogy ő kedvel-e...(persze nem szerelemre gondolok itt,mivel nem vagyok meleg,mert a tanár nő,meg én is,szóval értitek) és minden órán azt csinálja velem,hogy magyaráz és mélyen a szemembe néz,olyan,mintha farkasszemet néznénk...sőt,szinte az XD töriből amúgy is jó vagyok,szóval nincs szó olyanról h nyalizok neki meg ilyesmi...csupán ez érdekelne,hogy ez a farkasszemezés annak a jele,h kedvel? Szoktunk néha beszélgetni,de nem sokszor,mert nincs is annyi idő,sőt van úgy,hogy néha nem is tudom mit mondjak neki,pedig az osztállyal is jókat beszélget,mindig mesél órákon valamit,meg megkérdezi h hogy vagyunk,szóval nem szívatós tanár,hanem ellenkezőleg,én is ezért kedvelem :D

2016. júl. 10. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Nektek még mindig van iskola? Ha igen, hogyhogy? Ha nem, akkor ezt a kérdést miért nem akkor tetted fel? Amúgy igen, kedvelhet.

(Senki ne értse félre, attól, hogy nincs iskola, nyugodtan lehet sulival kapcsolatos kérdéseket feltenni.)

2016. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,nincs suli :D És azért most tettem csak fel,mert most regisztráltam xd eddig is szerettem volna ezt a kérdést feltenni,csak valamiért nem regisztráltam XD lusta voltam xd
2016. júl. 10. 19:08
 3/10 Inessential ***** válasza:

Én is szoktam szemezni a tanáraimmal.

Szerintem ennek nincs különösebb oka, csak látja, hogy valaki figyel, ezért hozzá (is) beszél.

2016. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De az,ha beszélgetünk arra utal,nem? :D meg néha nem tudok mit mondani,ez miért van? Szégyenlősség? Mit tudnék tenni?
2016. júl. 10. 20:37
 5/10 Cukiii Tengeriii válasza:

Szia!

Nekem is ugyan ez a helyzet, csak nekem férfi töri tanárom van. (Nem vagyok szerelmes belé, mielőtt valaki valami rosszra gondolna! :) ) Nagyon jól kijövünk,eléggé sokat szoktunk beszélgetni..... A beszélgetéseink soha sem úgy sikerülnek ahogyan azt szeretném, mindig mondok valami "ökörséget".... Mindig rám jön a "szégyelőség"... Nekem az segített hogy mélyen a szemébe nézek amikor beszélünk...

2016. júl. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És milyen témákról szoktatok beszélgetni? :) Nekem néha az is gondot okoz,hogy megszólaljak,van,amikor ő kezdeményez,de általában nekem kellene,de néha olyan szégyenlős leszek,hogy nem jut semmi az eszembe emiatt xd
2016. júl. 11. 20:47
 7/10 Cukiii Tengeriii válasza:

Hát igen, ismerős helyzet.... Nekem annyi a szerencsém hogy nagyon "beszélgetős" tipús, így általában ő kezdeményez. Nagyon ritka, hogy én kezdeményezték.

A témák nagyon eltérőek lehetnek,van amikor az iskolai téma (jegyek, történelem (az ő tantárgya)...stb.) vagy valami "világi" dolog, mint pl:telefonok,lakás/házak, politika...stb. Szóval mindig talál valamilyen témát....

Viszont eléggé feszült szoktam lenni beszélgetés közben...

2016. júl. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Oke vettem nem vagy szerelmes bele de valami megis vonzz hozza ha nem mersz megszolalni. 😂😂😂
2016. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert talán tanár? :D Nem olyan egyszerű tanárokkal beszélgetni... meg a többiek is látják..az se egyszerű...azt hiszik majd,hogy akkor velem kivételezik,ha már jóba vagyok vele...
2016. júl. 13. 20:49
 10/10 anonim válasza:
Utolso vagyok. Nalunk ez nem igy megy. Mindenki nyugodtan beszel a tanarokkal
2016. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!