Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek az osztályom...

Mi a véleményetek az osztályomról?

Figyelt kérdés

Egy tanár nem volt nekik szimpatikus ezért úgy kiidegelték hogy sírva rohant ki a teremből és le is adta az osztályt, ez volt a céljuk.

Órán folyamatosan ordibálnak, vitatkoznak a tanárral. Röhögnek mindenen, batomságokat kérdezgetnek.

Ha a rossz viselkedés miatt szaktanárit kapnak le se szarják "írjon be még kettőt".

Valamelyik feláll a padra és elkezd táncolni.

Óra végén "ki jön ki cigizni"

Van 2 osztálytársam akiket folyamatosan piszkálnak órán, az egyiket a beszédstílusa miatt és mert csendes, ha felszólitja a tanár a többiek elkezdenek röhögni és kiparodizálják,bámulják, alázzák,szólítgatják selejt fogyatékosnak nevezik. Őt már 2 hete nem láttam iskolába, valószínűleg elege lett.

A másik egy kövér srác, őt meg dobálják és folyton súlyával kapcsolatos poénokat mondanak neki.

Az osztály másik része normálisabb, de ennek a 2 srácnak a kiközösitésében ők is részt vesznek, ugyanúgy röhögnek és kibeszélik őket.

Néhányan a szünetben buzulnak egymással.

Nem értem hogy tud ennyi gyökér egy helyre kerülni.


2016. aug. 3. 17:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
55%
Nem véletlenül Ferenc-nek hivják a tanárt?
2016. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy tanáranak nem elég a tudása. Aki tanárnak megy annak fegyelmet kell teremtenie, és kikövetelni a tiszteletet. Az első tanár akit írtál vagy nagyon fiatal vagy gyenge. Az osztályod pedig írtó gáz, nálunk iss volt egy hasonló tanár, nagyon okos volt, de mindig piszkálták, dobálták. Annyira szánalmas volt az osztálytársaim részéről. Nálunk is volt ilyen, undorító, gyerekes, szánalmas viselkedés. Ezeknek nincs életük, más élvezetük. Hova jársz hogy még mindig van iskola? Megbuktatok?
2016. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
ez valami szabolcsi szakközép lehet ha jól sejtem
2016. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Tuti Kőbányán, a 8. kerben vagy Újpesten van. Vagy Ózdon.
2016. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem most hanem évközben.

Idős tanár volt akit kikészítettek.

2016. aug. 3. 17:30
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó hírű szakközépiskola és nem cigányok
2016. aug. 3. 17:31
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Ez csupán az iskolák nagy többségének általános jellemzése. Mindenhol vannak hasonló esetek.
2016. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sajnos mindig van 1-2 ilyen, egy erős tanár kellene melléjük aki megtalálja az ő gyengéjüket is, nem pedig fordítva. Mert gyenge emberek sajnos soha nem fognak tudni uralni egy osztályt.
2016. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 gnoomage ***** válasza:
Tök normális osztály.
2016. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mintha csak a mi osztályunkról irtál volna..Mi is szakközépiskolások vagyunk..

Én sem értem, hogy lehet egy osztály 99%-a ekkora fogyatékos. Ha nem most mennék 12.-be, elmennék egy gimnáziumba, hátha oda normálisabb emberek járnak..

2016. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!