Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolakezdéskor szokott...

Iskolakezdéskor szokott előjönni a kérdés hogy "ki veszítette el a szüzességét nyáron? " a sulikban. Ha tőled kérdezik mit válaszolsz majd?

Figyelt kérdés
(Értelemszerűen azoknak szól a kérdés akik nyáron veszítették el szüzességük, vagy még nem.)
2016. aug. 16. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezért nem szabad az Amerikai Pite Szakközépbe jelentkezni.
2016. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Ezt hol szokás megkérdezni? Az én sulimban egyáltalán nem divat és az ismikében sem, pedig egyikünk sem jár vallásos vagy szörnyen elit helyre.

Amúgy megmondanám, hogy nem, nem dugtam senkivel és épphogy 16 évesen nem is érzem hiányát.

2016. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Szokás ez valahol? Amúgy ha megkérdeznék, megmondanám, hogy "nem".
2016. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Eddig azt hittem, én járok valami végtelenül proli iskolába. De még nálunk se kérdezgetik ezt egymástól XD
2016. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami új szokás? Mikor én voltam iskolás, nem volt ilyen témánk (31 éves vagyok, szóval nem most volt, de nem is vagyok még öreg)...
2016. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én jártam iskolába, akkor még nem volt divat ilyeneket kérdezni a másiktól! De ha kérdezték volna, én akkor is megmondtam volna, hogy ehhez semmi közük!
2016. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdésekre választ sem adnék, mert ez magánügy.
2016. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt válaszolom, hogy semmi közük sincs hozzá. Egyébként a nyáron veszítettem el a szüzességemet, de ez csakis a barátomra és rám tartozik. Akinek még elmondtam, az nem más, mint a legjobb barátnőm, aki nem adja tovább az infót.
2016. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Nálunk egyáltalán nem szokott:DD

Nem tudom, hogy hol élsz, de nyilván semmi közük hozzá

2016. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az az ügy, amit vállalnod kell. Sokaknak nem fog tetszeni, főleg akik már "túl estek rajta" de ez a te magánéleted, ne alacsonyítsd le a témát ilyen szintre. Légy határozott és éreztesd velük, hogy ez nem rájuk tartozik. Ha így csinálod hamarabb elfogadják, hogy benned ebben nem találnak partyra. :))
2016. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!