Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez nagyon ciki?

Szerintetek ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Most mentem 7. osztályba. Mindig egyedül vagyok, ritka amikor van velem valaki. De nem is ez a lényeg. Kint voltunk tesin az udvaron, volt kb 5 3.-os kislány, akik mindig lovasat játszanak, most is azt játszottak. Én meg imádom a lovakat... Megkérdeztem tőlük, hogy játszhatok-e velük... erre az egyik osztálytársam és a kb 4.-es tesója odajött és ordibálta rám hogy cikiiiiiii... végül nem játszottam velük :/

Szerintetek nagyon ciki, hogy játszani akartam a kicsikkel? Azóta rossz kedvem van mert soha semmi sem jó amit csinálok.. :(



2016. szept. 2. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia énis 7.-es vagyok

Csináld azt ami neked jólesik. A csajt rugd pofán

2016. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Inkább nem rúgom pofán, mert akkor beárul a tanárnak és kapok egy jó kis osztályfőnökit...
2016. szept. 2. 14:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Uhhh gyerekek, mi ez a pofán rúgás? Egyes legyél észnél és ne mondj ilyeneket! Nézd, nem gáz csak az emberek irigykednek 😉. 16/l
2016. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De mit irigykednek? Én egy felesleges trágyadomb vagyok nem tudom mit lehet rajtm irigykedni...
2016. szept. 2. 14:34
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért irigykednének egy 7.-es lányra aki pónisat akar játszani? Szerintem mondjuk kicsit gáz de ne másoktól függj
2016. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De miért gáz? :'(
2016. szept. 2. 14:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Joga van azt csinálni amit szeretne.
2016. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Inkább már tényleg nem is fogok semmit sem csinálni és lovastáborba sem megyek többet, mert ott is csak a kicsikkel jövök ki... nem értem miért vagyok ilyen selejt :'(
2016. szept. 2. 14:48
 9/15 anonim ***** válasza:
2. Még mindig jobb ha játszik mint hogy kis r***** legyen
2016. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért ne játszhatnál kicsikkel? Akár ovisokkal is játszhatsz, ha szeretnél. Egyébként meg ne aggódj, általános suliban például én sem voltam menő, mindig a kishúgommal barbiztam :D Most az mennyivel jobb? :D

Gimiben volt 2-3 barátnőm, közülük az egyik a "másik felem". Most meg egyetemen már mindenkivel kijövök szinte :)

Szóval nyugi, nem ezen múlik, hogy értéktelen vagy-e vagy sem.

(Ja, a nagypofájú pisisnek meg mutass be. Aztán bizonyítsa, hogy tényleg megtörtént ;) )

2016. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!