Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez szerintetek is vicces? A...

Ez szerintetek is vicces? A többi lent!

Figyelt kérdés
Most vagyok elsoeves gimnazista es ma volt matek oram.A tanar megkert minket hogy mondjuk el a nevunket meg higy melyik iskolabol jottunk es hogy hanyasak voltunk matekbol. Mikor mondtam hogy kettes voltam mindenki kinevetett. hogy oszinte legyek sose volt erossegem a matek de jartam tanarhoz es oran is probaltam a legjobbat nyujtani. mikor magantanarnal voltam rendesen meg tudtam csinalni a feladatokat egyedul de a dogaim mindig rosszul sikerultek.Es rajottem h a tanarom suerintem belepiszkalt a dogamba. kinezem belole mert utalt engem bar nem ertem miert mert semmi rosszat nem csinaltam. Szerintetek is nevetnivalo h kettes voltam?

2016. szept. 2. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem, de az viszont röhejes, hogy 9.-es vagy, de még mindig nem tanultál meg magyarul helyesen írni.
2016. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy belepiszkált. Csupán nem tudsz úgy teljesíteni élesben. Ez egyelőre még nem baj, de tanulj többet. Ha nem szoktál szemétkedni, az sokkal többet ér, és tök mindegy hányas voltál előző évben! Mutasd meg, hogy jobb vagy mint ők! :)


Sajnálom, hogy nevettek rajtad. Próbálj pozitívan hozzáállni, most majd adj bele mindent!

2016. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevetnivaló, azonban ez egy iskola. Elsőévesek vagytok, gyerekek, szóval ez az átlagos.

Normális, hogy röhögtek, hiszen nem nagy dolog egy kettes(még úgy vannak vele), emellett megindult biztosan a csordaszellem. Mármint egyvalaki elkezdte és rá a többi azonnal.


Amit tenni tudsz, hogy belehúzol! Félévkor pedig ötös leszel.

2016. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat a helyesirasert neg bocsi!:(
2016. szept. 2. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem nevetni valo, sot bukno dolog. Egyebkent meg nem jelent semmit. En egyszer megbuktam felevkor matekbol, most pedig a napi munkanal hasznalom az egyetemi szintu matekot.
2016. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vicces, és nem is akkora baj, hogy nem vagy 5-ös, ha nem matekkal kapcsolatos lesz a munkád.
2016. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos, hogy kinevettek.

Nálunk volt pár olyan gyerek az osztályba, akik bármit mondtak, azon nevettek az osztálytársaim, még akkor is, ha nem volt vicces, mert ők voltak a "laza gyerekek". :D

2016. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!