Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A hatvani Bajza József gimnázi...

A hatvani Bajza József gimnáziumba és szakközépiskolába nehéz bejutni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hatvani Bajza József gimnázium,és szakközépiskoláról mi a véleményetek?A szakközép részébe nehéz bejutni? Hányas átlaggal vennének fel?Milyen szakok vannak?Nehéz beilleszkedni?A jövőben oda szeretnék járni,és emiatt érdeklődnék.


Előre is köszönöm mindenki válaszát!


14/L



2016. szept. 3. 12:28
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Az, hogy fel vesznek-e a felvételidtől és a jgyeidtől függ. Minden szaknak más-más a követelménye. Például amikor én felvételiztem (tavaly előtt) akkor még 4,5 átlag kellett a biosz-kémia szakra, tavaly viszont már csak 4,0 mivel olyan volt a teljesítmény is.

A szakok: biosz-kémia (ezen vagyok én is)

matek-fizika

töri-magyar

angol-német

info

általános

egészségügyi

Szerintem egyáltalán nem nehéz beilleszkedni, ha nem vagy zárkozótt. A tanárok nagy része nagyon aranyos. Nekem tetszik ez a suli, szóval bátran ajánlom.

De nem sokára kint lesz a honlapon beiskolázási terv.

Azt tudom még ajánlani, h ogya felvételire nagyon sokat készülj. Nagyon sok minden ezen múlik, na meg ügye a jegyeken, mert 100-100 pont a max.

Sok sikert!:)

2016. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A bajzának már nincs szakközép része.
2017. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!