Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mik azok a beszélgetési...

Mik azok a beszélgetési témák, amik lefoglalják a lányokat?

Figyelt kérdés

14/F Észre vettem, hogy már nem nagyon érdeklik amit beszélek. És ezt szeretném megváltoztatni.


Csak a kérdésre szeretnék értelmes választ.


Köszönöm!


2016. szept. 15. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
ha ilyen színvonalúak a témák, mint ez a kérdés is, akkor tökéletesen megértem a csajokat.
2016. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Leginkább olyan témák érdeklik őket, hogy milyen színű rúzs illik a narancsbőrhöz, vagy hogyan fejlesszék orgazmus-készségüket, esetleg hogy Justin Bieber vagy Jason Statham-e a jobb pasi stb.
2016. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Ne akard megérteni őket. :D
2016. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Eddig világos, viszont általános témák közül? Ezeket a dolgokat velük nem lehet megbeszélni, ezért tettem fel a kérdést.
2016. szept. 15. 18:46
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
A menstruációs fájdalom, és a hüvelygomba, ebből tudni fogják hogy érdeklődő típus vagy.
2016. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát lesz ami lesz. Tényleg azért kérdem, mert van 8 lány barát a suliban. De mintha egyre távolabb kerülnék tőlük. Valószínűleg a rossz témák miatt. Viszont ha rájukírok, nehezen válaszolnak, eddigi smileyek nem jelennek meg... Ez a helyzet. Valami amivel közelebb kerülnék hozzájuk?
2016. szept. 15. 18:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatok, aktuális jó pasik, legújabb zenék, filmek
2016. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. szept. 15. 19:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Meg fog lepni, de nincs olyan, hogy "lányok". A barátaiddal arról beszélj, ami érdekli őket.


Ugyanúgy, ahogy egyik fiút érdekli a foci, a másikat nem, a lányok is így vannak a legtöbb témával.

2016. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hallgasd ki, hogy ők miket beszélnek egymással, más fiúkkal - most nem úgy értem, hogy amikor láthatóan valami titkos dologról beszélnek, hanem csak simán "járj nyitott füllel" :-)


meg pl. lányok egymás közt nyilván beszélgetnek menstruációról is, de egy fiúval (akit még nem vagy alig ismernek) nem fognak beszélgetni / elég bizarr lenne

2016. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!