Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolás és felsős diákok...

Középiskolás és felsős diákok ti piszkálnátok kiközösítenétek egy ilyen lányt ha az osztálytársatok lenne?

Figyelt kérdés

Ez a lány félénk, kissé csendes, stréber. Kinézete átlagos nem csúnya. Sminkeli magát és divatos ruhákat hord. Bulizni szeret de ritkàn jár el.

Csak középiskolàsok és felsős diákok válaszát kérem. Csak igennel és nemmel válaszoljatok hogy a konflikusokat kikerüljük semmi indoklást nem szeretnék.


2016. szept. 22. 00:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem.


(Tényleg ne haragudj, de stréber mint "tanul" vagy stréber mint "nyal a tanárnak?)

2016. szept. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Milyen az a "felsős diák"? Felsőoktatásbeli? Mert én az vagyok. Itt egyetemen már nincsen ilyen "piszkálódás" meg "kiközösítés", ez már nem óvoda. Középiskolában se vettem volna részt senkinek a szervezett kiközösítésében.
2016. szept. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem
2016. szept. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Stréber mint sokat tanul, és felső tagozatos.
2016. szept. 22. 00:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én vesszőt raknék a tagmondatok közé.
2016. szept. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem
2016. szept. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Én pl jobban szerettem a magam társaságát, mint az átlag semmijen témájú korombelieket. Untatnak. Csendes ember vagyok, feltalálom magam mindig s igen kötöttek belém idősebb diákok. Aztán csak csoportba nagy a szájuk. Meguntam pár csesztetés után s nem vagyok nyugis ha felbsznak xD helyreraktam őket. A problémásakat egyesével leszereltem.

"amelyik kutya ugat nem harap." Nos ezek a nagyszájúak...de én az ellentétjük voltam.

2016. szept. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem. És te Kérdező?
2016. szept. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#5 Minálunk (aka a korosztályomban) az már inkább szorgalmasnak minősül, és inkább ciki, ha valaki nem tanul, úgyhogy pláne nem (és feltételezem, hogy az osztályom sem. Gimiről van szó.)

Bocs, ha off

2016. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!