Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan, aki a legszimpa...

Van itt olyan, aki a legszimpatikusabb tanárának szólt, hogy nagy bajban van?

Figyelt kérdés
Egy ideje van egy nagy problémám, amit most nem szeretnék kifejteni, de segítséget szeretnék kérni. Szüleimben nem bízok meg ennyire. Van egy tanár akiben úgymond "megbízok", bár eddig elég hivatalos volt a kapcsolatunk.. esetleg van tapasztalatotok, megéri egy tanártól segítséget kérni?

2016. okt. 17. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem, ha bizalmat érzel, akkor érdemes kérni egy időt négyszemközti beszélgetésre. Egy jó tanár mindig jó pedagógus-nevelő, nem csak a tantárgyához ért, hanem ahhoz is, hogy segítsen a rábízott tanulóknak, ha bármi gondja van. Különösen a pályaválasztásnál érdemes az ilyen tanárhoz fordulni, mert elég jól ismer és a lehetőségeket is ismeri. Különösen érdemes, ha a szülőkben családtagokban nem bízol meg annyira, mint az egyik tanárodban. Biztos vagyok, hogy megpróbál segíteni, és örül, ha tud segíteni.
2016. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképp kérj segítséget ettől a tanártól!! Jó alaposan mond el a problémád, hogy ő is átérezze a helyzetet. De az igazat mond, ne ferdíts!
2016. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen. segített
2016. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is voltam hasonló helyzetben , kicsit még benne is vagyok és a mai napig segít nekem :)
2016. okt. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!