Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kamaszok! Megbízhatónak...

Kamaszok! Megbízhatónak tartjátok a tanáraitokat?

Figyelt kérdés
Ha nem tudnátok más felnőttre számítani, elmondanátok nekik, ha valami gondotok van? Olyasmi, ami majdhogynem felemészt titeket. Ha igen, miért? Ha nem, miért?

2016. okt. 22. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon kevés ember van, akiben megbízom, és a tanáraim közül egy ilyen sincs.
2016. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két tanáromról tudtam, hogy nem érdeklik az ilyenek, de voltak olyanok akikben teljesen megbíztam. A német tanárnőmnek mindent elmondhattam volna szerintem, ha olyan helyzetben vagyok.
2016. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

van ilyen tanárom, akinek elmondanám :) elejétől kezdve bizalmas a kapcsolata a diákjaival, mindig észrevette, ha valami bánt minket, és meghallgatott, az osztályfőnököm viszont egy idióta, idegbeteg tesitanár, ő lenne az utolsó, akinek elmondanám..

18/F

2016. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sok mindent elmondok a tanáraimnak. Vannak olyan osztálytársaim akik szinte a szerelmi ügyeiket is megbeszélik velük.
2016. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel úgy vagyok, hogy egy dolog biztos az életemben, mégpedig az, ami az enyém. Nem tudom elviselni azt, ha másra kell támaszkodnom. Az én szememben a tanárnak annyi dolga van, hogy tanítson engem, nekem pedig annyi, hogy tanuljak.


16/F

2016. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam egynek és bízom abban hogy diszkréten kezeli azt.
2016. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
teljes mértékben igen. Most kezdtem a gimit, már van két olyan tanár akiben megbízom (bár még nem tudom pontosan, hogy mennyire lehet bennük), az általános iskolás tanáraimban pedig teljesen és volt rá példa, hogy szó szerint hozzájuk menekültem.
2016. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindegyikben.


A tanárok is emberek, nekik is vannak hibáik, ők is csinálnak butaságokat, és nekik is munka a tanítás. A tanáriban ugyanúgy megy a pletyka mint az osztályteremben, vagy egy irodában. Ahogy a gyíkabbak "beköpik" az osztálytársakat, úgy a tanárok is osztályfőnökhöz/szülőhöz fordulnak ha necces dolgot hallanak, mert az a szabály.


Nem foglalkozás, hanem ember alapján kell ítélni. Van olyan tanárom akivel bármit megtudok beszélni, de van olyan akivel nem szívesen beszélgetek, mert más tanártól/osztálytól visszahallanám/visszahallom amit mondtam.


Hasznos tanács: Ha más diákját kibeszéli, valószínűleg téged is ki fog.

2016. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan tanárom, akinek el mertem volna mondani, sőt egykét otthoni dologról beszéltem is vele (túlzott teljesítménykényszer)... de ehhez azért olyan tanárnak kell lennie. Lássam rajta, hogy érdeklem mint ember, különálló személyiségnek tart, ismer, és ismerjem úgy, hogy vele lehet beszélgetni. Ha jobban belegondolok, ő volt az egyetlen ilyen kaliberű tanár. Nem azt mondom, hogy ő volt az egyetlen jó vagy általam szeretett tanár, hanem hogy ő volt az, akiben volt egy pici pszichológusi véna.
2016. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

2 tanárom van aki egy értékes ember, a többi nem ér semmit. Nem mondanék el nekik semmit, bár az egyik szokott a magánéletemről kérdezni, mindig közlöm vele hogy fogja vissza magát.

A 2 tanáromról tudom hogy tényleg értelmesek, jó emberek.

A többi tanár pedig buta, tiszteletlen és lenéző. Nem nézem ki belőlük hogy bármilyen használható tanácsot tudnának mondani.

2016. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!