Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kerülnek az osztálytársa...

Miért kerülnek az osztálytársaim? 15F

Figyelt kérdés
Kilencedikes fiú vagyok, és a gimiben nagyon egyedül érzem magam... Ha én az osztályban a jobb oldalra ülök, a többiek a bal oldalra... Nem vagyok semmilyen sérült, se csúnya, semmilyen taszító tulajdonsággal nem rendelkezek... Nem tudok beilleszkedni...Nem hagynak...
2016. nov. 18. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És mi erre hogyan tudjunk neked válaszolni...? :S
2016. nov. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Kicsit sántít a rovatválasztás.

Hacsak nem azért vetnek ki, mert nem vagy ájfónos.

:)

2016. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon zárkózottnak tűnsz, és így nem mernek kezdeményezni.

De ne aggódj, én is hasonlóan jártam, egy évig gyakorlatilag két osztálytársammal álltam szóba, kellett egy-másfél év, mire beilleszkedtem. Van akinek ez gyorsabban megy, van akinek lassabban.


Persze, ha nem vagy ápolatlan vagy büdös, az ugyanis taszító tud lenni.

De még az is lehet, hogy szimplán balf#szok és kiközösítik, akinek nincs új ájfonja. Ezesetben ne törődj velük és keress igazi barátokat.

2016. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenki most próbál beilleszkedni."A menőbbek" társaságába kerülni és a hangadók felé fordulnak.Ösztönösen úgy érzik,hogy nem jó taktika olyanokkal beszélgetni vagy mutatkozni,közelében lenni stb. akik ugyan normálisak és értelmesek,de a közösség szemében nem elfogadottak,nem hangadók és a közösség (csürhe :D) nem keresi a társaságát.Hiszen ha olyan felé fordulnak,akitől elfordulnak,akkor tőlük is el fognak fordulni.Jó benyomást pedig leginkább most igyekszik mindenki kialakítani magáról.Amint alábbhagy ez az egész állati herce-hurca és látják rajtad hogy amúgy jófej vagy meg fog változni a helyzet...de a külsőségek fognak leginkább dominálni a továbbiakban is,az első évben legalábbis sztem igen (szépség és jó megjelenés,öltözködés,stílus,sok embert ismer,jó arcokkal van körülvéve,jó csajokkal beszélget stb.)


Ne aggódj ezen,csak legyél jóarc és védd meg magad ha kell.Minél több időt töltötök együtt,annál inkább elfogadnak ha nem csinálsz semmi olyat,ami utálatot vált ki belőlük.Arra törekedj,hogy pozitív képet alakítsanak ki rólad.A 10-11-12-ik évben már mindenki túl lesz egy év kemény harcon (iskola) és a következő évben már egyként mentek a csatába. :D ...de addig,ameddig szükséges egyszemélyes hadseregként üzemelj és legyél jóarc,beszélgess akivel csak lehet,humorkodj. :)

2016. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23/F
2016. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy büdös?
2016. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Azért, mert úgy nevelték őket, hogy tök alap dolog együtt berúgni, meg kocsmázni, meg zavarni az órákat. Aki nem ezt csinálja, és normális, társadalomba illő viselkedést mutat, azzal nem barátkoznak, mert úgy érzik, hogy megsértette őket. Úgy vannak, mint azok a személyek, akik csak azokkal barátkoznak, akik elmentek velük bulizni minden hétvégén. Mert szerintük a barátság abból áll, hogy hányszor voltak vele együtt buliban. meg ha valakivel nem lehet óránkon jókat beszélgetni, az is probléma számukra. Én meg úgy voltam vele mindig, hogy számomra meg az a probléma, ha valaki órán beszélget, miközben beszél a tanár. Sajnos a többségnek nem az a célja, hogy egyetemre menjen, és jó munkát kapjon, hanem hogy közmunkával vagy szalag mellett töltsék el az életüket. Így hát nincs miért jól tanulniuk.
2016. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

"Azért, mert úgy nevelték őket, hogy tök alap dolog együtt berúgni, meg kocsmázni, meg zavarni az órákat. Aki nem ezt csinálja, és normális, társadalomba illő viselkedést mutat, azzal nem barátkoznak, mert úgy érzik, hogy megsértette őket."


Mellesleg megjegyezném, hogy ez egy téves gondolkodásforma. Természetesen nem sértetted meg őket semmivel, de ilyen korban a többség azt tartja elfogadottnak, ami valójában káros és abnormális. És azt tartják sértőnek, amit a tanárok és a társadalom is elvár. Tudod, ők a "lázadó" fiatalok, akik lázadnak az "igazságtalanság" ellen. Mintha ők nem lennének azok...

2016. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyél te is hangadó és làssàk rajtad hogy nem vagy csendes ne legyêl az mert akkor ràd szàllnak mert làssàk rajtad hogy hagyod magad!
2017. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van olyan is hogy minden megvesz pénzért mai vilàgban egy baràtsàgot is nem biztos hogy lesznek olyan mély baràtsàgok mint régen !:D
2017. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!