Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit vegyek az osztálytársamnak...

Mit vegyek az osztálytársamnak mikulásra?

Figyelt kérdés
Az osztályban mikulásbulit szoktunk tartani és húzni szoktunk hogy kinek vegyünk ajándékot,édességet. Akit kihúztam nem nagyon ismerem. Lány és kézilabdázik, kb ennyit tudok róla:D Valamk személyesebb dolgot is kéne a csomagba rakni és semmi ötletem sincs mi legyen az. Légyszi segítsetek! Amúgy 17 évesek vagyunk

2016. nov. 19. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Szarj bele a zacskóba.
2016. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
De bunkó vagy, válaszadó.
2016. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen kézilabdás kilcstartót:


[link]

2016. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nincs közös ismerősötök?Mert ha van, megkérdezhetnéd tőle miket szeret még, hátha úgy könnyebb lesz valamit választani..Ha nincs..Akkor valamit, ami kézilabdával kapcsolatos? :D Őszintén ennyi információból nem nagyon tudsz valami személyeset adni neki.
2016. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát mivel sportol egy kézilabdás kulcstartó szerintem nem rossz ötlet..én legalább is ha tudom hogy sportol az illető valami ilyesmi dolgot vennék neki ha más nem jut az eszembe..
2016. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!