Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megfigyel a tanárom/ kémkedik...

Megfigyel a tanárom/ kémkedik utánam? Felpontozlak

Figyelt kérdés

Kedves Community, lenne egy kérdésem hozzátok. Kicsit összetett és fura (nagyon fura) történet úgyhogy a kérdéseket a végére írom :D (17/l & utolsó évem a suliban egyébként)



Szóval az az érzésem hogy megfigyel a tanárnőm (27, szingli, 0 gyerek).

Reggel szokott figyelni amikor megyek a suliba (ezt be is vallotta xD), tudja mikor kések el, milyen gyorsan sétálok stb..


Tudja (kb) milyen jegyeim vannak. Néha gratulál ha jó jegyet kapok stb. Ez igazából nem is gond mert nyilván láthatja minden tanár a jegyeimet, de attól még fura hogy más diákoknál ezt nem csinálja.


Ez a kettő igazából még nem is olyan para, betudhatom annak hogy kedvel evtl. kedvenc diákja vagyok. De itt van pár konkrét dolog is:


5 éve minden nap rágózok a suliban, és még soha senki nem vette észre (10.es vagyok). Erre ő kb 15 perc után kiszúr.. ezt többször is a héten (már nem is rágózok nála inkább xD). Kiköpnöm viszont nem kell, és büntetést se kapok.


Vagy pl. múltkor amikor egyik osztálytársam előadást tartott, én enyhén szólva álmosan néztem és próbáltam hallgatni. A tanárnő pedig mosolyogva figyelt engem (mert miért is figyelné azt akit mindját leosztályoz..), és amikor látta hogy észrevettem elkezdett nevetni :D (én is miatta)

Osztálytársak azt mondták hogy látták hogy valamit bámult kb 2 percig mosolyogva majd utána nevetve, de nem tudták mi/ki az.


Vagy pl. figyeli mindenre a reakcióm (nézünk egy filmet és vicces rész jön rám néz hogy nevetek e stb.).


Folyton hallja mit SUTTOGOK a padtársamnak (olyan halkan hogy még ő se érti mindig) és mindig tesz hozzá valami megjegyzést (itt nem szeretnék konkrét példát írni hogy ne ismerjék fel mások xD).


Amikor padtársammal egyidejűleg beteg voltam (1 hétig), rögtön jött oda hozzám megkérdezni (mikor jöttem suliba) hogy jól vagyok e, mi volt velem és hogy jó hogy megint itt vagyok :)



Most hirtelen ennyi jut eszembe...

Szerintetek miért figyel meg? Lehetséges hogy bejövök neki?


Fogalmam sincs milyen beállítottságú, bár elég gyanús mert jó pár éve nincs barátja..

Nem tartom kizártnak hogy bejövök neki, óra közben/előtt/után/szünetben is mindig beszélünk (nem sulis dolgokról), és mindig nevet vagy ironikusan (emiatt enyhén "perverzen") beszél xD

Osztálytársaimnak is feltűnt ez az egész, páran úgy gondolják ilyen lelki társak vagyunk :D


Minél több választ, mindenki véleménye érdekel!

Felpontozás minden esetben megy (leszámítva a teollokat stb.)

Köszi mindenkinek! :)



2016. nov. 29. 15:41
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Még azt hozzátenném hogy amióta ő a tanárom (1 éve) egy egész jegyet javítottam :D
2016. nov. 29. 15:51
 2/59 anonim ***** válasza:
14%

Jó hülye vagy :DD


Amúgy meg akar erőszakolni, kitugya :D

2016. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Miért hülye?xD


Ja, mert egy nőnek olyan egyszerű megerőszakolni egy másik nőt...

Légyszi hagyjuk az ilyen kommenteket.

2016. nov. 29. 16:05
 4/59 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy leszbikus. Ha zavar, szerintem nyugodtan mond meg neki, hogy ne csinálja, de akkor ne csodálkozz, ha romlanak a jegyeid nála xD.
2016. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
87%
Kérem a felpontozást! 4-es vagyok, tessék felpontozni:D
2016. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Nem zavar, sőt... :D
2016. nov. 29. 16:19
 7/59 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem inkább beképzeled a legtöbb esetet.

Az lehet, hogy kedvel, de inkább mint csak egy szimpatikus diákot.

Szerintem hagyd, nem hiszem, hogy bármit "tehetsz ellene".

15/L

2016. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Ezeken mit képzeljek be?:D Főleg ha már az osztálytásak is szóltak hogy itt valami nagyon weird xD
2016. nov. 29. 16:28
 9/59 anonim ***** válasza:
86%

Ő az angyalod. Ha meghallja, amit suttogsz, amit a padtársad is alig hall. Kétségtelen. Szerintem látja benned, hogy kedvességgel sokkal többet hozol ki magadból. Tehát azt, hogy sokkal több van benned, mint amit hiszel magadról.

Szerintem semmi leszbikus vonása sincsen, talán... Igen. Mivel gyermektelen, meglehet az anyai ösztönét megmozgattad. Ha Ennyit törődik veled, és minden lépésedről tud. Igen, ez egy életreszóló kötelék. Lehet biológiai okokból nem lehet saját gyermeke, és meglátott téged, és megmozgattál benne valami mélyet. Kedveskedhetnél neki valami felejthetetlennel, mondjuk anyákk napján valamivel, vagy hamarabb, hogy gondolsz rá. Szerintem iszonyatosan örülne ennek, és könnyekig hatódna.

2016. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
15%
A paranoia kezelhető. Keress fel egy jó pszichológust!
2016. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!