Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Baj ha hasonlítok Alison...

Baj ha hasonlítok Alison Dilorentisre? Pll

Figyelt kérdés
Nem igazan szeret az osztalyom. Vagyis a szemembe mindenki kedves meg jofej de a hatam mogott kibeszelnek stb. Egyik csaj azt mondta az a baj velem hogy olyan vagyok mint Alison a Pll sorozatbol. Kivancsi voltam miert baj ez szoval elkezdtem nezni a sorozatot de eddig nem sok info derult ki rola. Szoval azoktol kerdezem akik regota nezik a sorozatot. Milyen ember ez az Alison? Mi a baj vele? Min kene valtoztatnia? Ez alapjan talan talalok kiutat az osztalytarsaim (szerintem) alaptalan gyuloletebol.
2016. dec. 2. 17:44
 1/9 Someone Alone ***** válasza:

Hányadik osztály ez?

Ilyen miatt elítélni valakit...Nem valami érett emberekkel vagy körülvéve.

2016. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
9 :D tudom eleg gaz
2016. dec. 2. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Manipulatív, lenéző, másokat beéget, a titkaik felfedésével fenyegeti őket. Mindig megkapja, amit akar, elkényeztetett, átgázol másokon.
2016. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg egyszer egy nagyon részeg nő azt mondta, Bódi Margóra hasonlítok. De nem.
2016. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Milyen ember ez az Alison? Mi a baj vele?"


Nem tudom, ezt attól kéne megkérdezned, aki mondta neked! Már most kérdezd meg tőle!

2016. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alison a sorozatban a lányok közül a vezér, a fő. Igazi vezéregyéniség, sokat beszél, sokan utálják, sokat hazudik, titkolózik, nagyszájú, szeretne megszabni mindent valakinek. Nekem ez jött le, a 7.évadnál tartok.
2016. dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nos kérdező, ez igaz rád?
2016. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem látom ilyennek magam.
2016. dec. 4. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen sokan vannak akik nem találják magukban a hibát...keresgéld tovább!
2017. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!