Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan fogadnák a többiek?

Hogyan fogadnák a többiek?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet: 8. osztály után új suliba megyek de az az osztály már egy összeszokott csapat mert 8 osztályos gimi. Tehát képzeljétek el a helyzetet. Új lány érkezik az osztályba. Már előre gondolkodsz róla hogy milyen lehet majd. Ez az egyik kérdésem hogy mire számítanál. A másik meg hogy nézed az ajtót és belép a lány fekete hajjal fekete sminkel fekete nadrágban pólóban és fekete bakancsban. Mi lenne a véleményed róla? Barátkoznál vele? Elítélnéd? FIÚK! Összejönnétek egy ilyen lánnyal? Aki nem egy tiniribi hanem metálhead? Mindenki véleményét szívesen fogadom.

2016. dec. 13. 16:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Már megbocsájts utolsó de a METÁL AZ NEM ROCK!!!!!
2016. dec. 13. 19:56
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi,nem tudtam hogy ekkora a különbség a kettő között. De a kérdésem még mindig ugyanaz.

Miért hiszi sok metálhead r__binek azokat a lányokat,akik nem hallgatnak metált? (Nem bántásból mondom,de ha ilyen stílusban nyilvánulsz meg majd az új osztályod elõtt,nem hiszem hogy kedvelni fognak. Szóval: Akár metált,akár rockot,rappet,popot,jasst,...hallgatst,NE nézd le a másikat a zenei stílusa miatt.)

2016. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem nézem le a zenei stílust. Van amit nem birok (justi biber, ariana grande) de elviselem. A ribiket meg azért nem birom mert rámásznak a pasikra. Az összesre. 😕
2016. dec. 13. 20:31
 14/21 anonim ***** válasza:
Barátkoznék vele (ha kellene), mert attól, hogy így öltözik, még lehet normális. Igaz, általában az ilyen rockerek nem éppen a szelíd viselkedés a jellemző (legalábbis az én időmben nem az volt), de én úgy gondolom, hogy ha normális, és ő is elfogad másokat, akkor nincs vele gond. Azt viszont nem érteném, hogy miért hagyta ott a régi suliját. Bár valószínű különösebben nem zavarna. Ja, az kifelejtettem, hogy én magam nem erőlködnék, hogy legyünk barátok, de ha ő jönne hozzám, akkor nem utasítanám vissza.
2016. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Már megbocsájts utolsó de a METÁL AZ NEM ROCK!!!!!"


Szerintem a rock műfajába tartozik. Illetve nekem volt egy ilyen osztálytársam, aki nagyon link alak volt, kb. egy órára se vitt füzetet vagy tollat, és az órákat is folyamatosan zavarta. Sajnos a többségnek nincs túl jó tapasztalata róluk, ahogy nekem sem, de ahogy mondtam, hogy rendes lenne, akkor nem utasítanám vissza a közeledését.

2016. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha jönne az osztályba egy goth stílusú csaj és tetszene is valószínű még aznap megkérném a kezét.
2016. dec. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy roppant gonosz hozzászólás következik. (Én szóltam. Nekem ne nyafogjatok!)


#16 Goth != Metalhead (Ha már ilyet akarsz összeszedni, legalább tanuld meg a különbséget!)


Figyi Kérdező, veled nem az a baj, hogy rocker vagy, hanem hogy egy előítéletes alak vagy. Neked minden vagy fekete vagy fehér. Ezért van halálra ítélve a beilleszkedésed az új osztályodba, nem a stílusod miatt.


"A ribiket meg azért nem birom mert rámásznak a pasikra. Az összesre."

Árulj már el valamit, Kérdező! Bár tény, hogy nem egy morális és erényes viselkedés ez a részükről, de ugyan téged miért zavar? Másznál rájuk inkább te? :P Vagy komolyan el tudnál képzelni magad mellé olyan férfiembert, aki jól érzi magát "tiniribik" társaságában? Na ugye, hogy ugye? Tök fölösleges emiatt gyűlölködni, annyira más a két embercsoportnak az értékrendje, hogy nem vagytok konkurenciái egymásnak :)

2016. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Utolsó ebben igazad van hogy az összes tényleg nem lehet ugyan olyan. Najó valljuk be azért megyek abba a suliba mert szerelmes vagyok egy srácba x (több év...nem 1 nem 2 nem 3...) idő óta csak az a gond hogy mivel helyes másznak rá az ilyenek. Én meg nem tudok mit tenni. De nem ezért lettem metálos. Az csak úgy magától jött.
2016. dec. 14. 14:41
 19/21 anonim válasza:
Nálam is ugyanez volt a helyzet mikor 9-be mentem, eléggé paráztam, hogy egyedüli metálhead-ként hogyan fogok beilleszkedni. Nekem kb. az első két hét telt magányosan, utána már én is jobban mertem nyitni feléjük és így elfogadtak. Mostanra meg már az osztály háromnegyedével jó a kapcsolatom. Legyél jófej és meglátod, ők is azok lesznek veled.(Aki meg nem azt le kell sz.rni.:D)
2017. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. jan. 3. 18:29
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!