Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy rocker lányt hogy lehet...

Egy rocker lányt hogy lehet meghódítani?

Figyelt kérdés
Szóval én idén kezdtem a gimit,és már az első nap észrevettem egy elképesztő rocker lányt,mindössze annyit tudok róla,hogy végzős. Piercingjei vannak,ilyen szegecses meg felvarrós bőrkabátba meg bakancsba jár,zöld haja van és látszik rajta,hogy tényleg egy bele való vagány lány. A gond az,hogy ugye én fiatalabb vagyok nála és én nem vagyok rocker. Egy ilyen lánynál lehet esélyem átlagos srác ként,vagy az ilyen lányoknak csak a rocker pasik jöhetnek szóba?

2016. dec. 14. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Vélhetőleg ugyanúgy, mint bármelyik másik csajt. Persze biztosan előny lenne, ha te is szeretnéd a rock/metál zenét, de hát azért ez csak amolyan plusz lenne. Ha a személyiséged bejön neki, akkor tök mindegy lesz, hogy amúgy te meg ő különböző zenéket hallgattok.
2016. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sörrel :)
2016. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah, sörrel, koncertjeggyel és a legtutibb ha dedikált bandás cuccot adsz ajándékba, olyan együttestől amit hallgat.
2016. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Legyél tróger, rugdosd az osztálytársaidat, kínozd őket, szitkozódj, és közben hidd hogy ezzel megváltod a világot. Miért akarsz egy idióta zöld hajú rocker csajjal járni? Azt hiszed, hogy ő különb mint a többiek? Nagyon tévedsz. De legyen igazad. Ettől függetlenül tuti nem fog összejönni veled, viszont egy szemétkedő fültágítós bakancsos férget magadra haragíthatsz. Én már megtapasztaltam anno, hogy milyenek is tudnak lenni.
2016. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez punk leírás te gyökér :D
2016. dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan azok...
2016. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, eléggé el vagy tévedve. A punk és a rocker mint ég és föld.
2016. dec. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!