Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, veletek már volt...

Tanárok, veletek már volt olyan, hogy egy-egy ellenkező nemű tanítványaitokról azt gondoltátok, hogy ha egyidősek lennétek, ő lenne a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Most itt nem olyan történetekre vagyok kíváncsi, hogy valaki elcsábította a tanítványát, mert nem érdekel az ilyesmi.


Csak a normális történetek érdekelnek, hogy volt-e olyan, hogy azt érezted, hogy ha egyidős lennél vele, beleszeretnél. Hogy dolgoztad fel ezt magadban? Hogyan viszonyultál az illetőhöz? Miért érezted ezt a diákod iránt (milyen tulajdonságai voltak, ami megfogott)?



2016. dec. 31. 02:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyival pontosítanám, hogy nyilván a tanár nem szeret bele a diákjába, tehát nem ezt kérdezem, hanem inkább csak szimpátia szintjén működik ez a dolog szerintem. Tulajdonképpen épp arra vagyok kíváncsi, hogy egy tanárban mi játszódik le ilyenkor. :D
2016. dec. 31. 02:55
 2/8 anonim válasza:
14%
Én nem vagyok tanár de ez olyan dolog ami ha igaz is nem fogják fel vállalni mind mert könnyen baj lehet.
2016. dec. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Tanár vagyok. Velem ilyen nem fordult elő. A nagy Ő-t megtaláltam a feleségem személyében.


Elvi okokból ha magányos lennék akkor se kezdenék ki a tanítványommal.

2016. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindegy, hogy középiskolás vagy főiskolás az illető. Főiskolásoknál még amennyire elfogadható, hiszen ott nem akkora a korkülönbség, plusz a többség felnőtt. Középiskolában csupa kiskorú van (azaz 18 év alatti), emiatt akkor sem éri meg kikezdeni bárkivel, ha tényleg mindketten szeretik egymást. Egy ilyen esetből botrány lenne (kiskorú + felnőtt kapcsolata).
2016. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy még a tanárok sem képesek szöveget értelmezni.
2016. dec. 31. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal találkoztam már, akibe bele tudnék szeretni (olyan is volt, akibe beleszerettem), de ezek általában inkább lelki vonzódások. Meglátni egy gyerekben a lehetőséget, a jóságot, az elesettséget, ezek párosulnak azzal, hogy mi már többet éltünk, nagyobb rálátásunk van dolgokra. Inkább kötődés ez, mint szerelem.

De volt olyan, akinél azt gondoltam, lenne 10 évvel idősebb, már túl lennénk mindenen...

2016. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából én sem a szerelemről beszélek, hanem hogy vannak-e ilyen kötődések, hogy a tanár meglát valamit a diákjában...
2016. dec. 31. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában azért leszünk tanárok, hogy felfedezzük a diákokban a bennük rejlő lehetőséget. :)
2016. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!