Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy nyolcadikos fiú vagyok és...

Egy nyolcadikos fiú vagyok és ma kaptam egy szóbeli osztályfőnökit! Emiatt lehet nem fognak felvenni a választott gimnáziumba? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Pont félév előtt kigyűlt az 5db beírásom szval kaptam egy szóbeli osztályfőnökit amit ugyanúgy beírnak a tájékoztatóba!Jó tanuló vagyok 4-5-ös!Van még 2db igazgatói dicséretem is ha ez valamit számít!Egy viszonylag erős gimnáziumba szeretnék tovább menni!Lehet e-miatt nem fognak felvenni?

2017. jan. 5. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kaptál osztályfőnökit?
2017. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A felvételidben a központi írásbelid eredménye és a hozott pontok valamint a szóbeli (ha van) számít bele. Egyedül a szóbelin kérdezhetnek rá. Ott kamuzol egyet. Pl: hetesként nem törölted le a táblát mert tesiórátok volt előtte.
2017. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahogy nekem dereng, nem nézték a beírásokat. Az év végi bizonyítványt kellett bemutatni, de abban az utolsó oldalra lett beírva, hogy hova vettek fel. Abban meg semmi beírás nincs. Mondjuk ez 10 éve volt.


Ez egyébként valami új szokás, hogy van 5 beírás és kapsz ezért még egyet mint a fekete pontnál, hogy 5 összegyűlik és beírnak egy 1-est?

2017. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokadrendű kérdés, de ha valami szóbeli, akkor az nem azért szóbeli, mert szóban kapod, és nem írják be?
2017. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szóbeli, de mégis bekerül az ellenőrzőbe... Hát érdekes.

Amúgy a felvételinél nem számít. Én is elvittem anno az ellenőrzőm, de a kutya se nézett bele. A jegyeimet tudták a jelentkezési lapról, amúgy meg felvételi elbeszélgetés volt.

2017. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az én emlékeim szerint sem nézik a beírásokat, hanem a pontokat/jegyeidet.
2017. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből semmi baj, ha ilyen jó tanuló vagy, felvesznek, nyugi.
2017. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!Most egy kicsit megnyugodtam!A tábla törlős kifogás nagyon jó😂😂
2017. jan. 5. 14:43
 9/9 Metionin ***** válasza:
Nem nézik a beírást, akár pozitív akár negatív. Nekem anno szaktanárim és igazgatói dicséretem is volt, de a kutya sem kérdezte. Csak a jegyeimet nézték.
2017. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!