Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek buz is lenne?

Szerintetek buz is lenne?

Figyelt kérdés
8. osztályos fiú(ez gondolom egyértelmű) vagyok. Ének órán azt az értelmes dolgot kaptuk (így felvételi előtt), hogy készítsünk, egy kiselőadást a kedvenc zenészünkről, énekesünkről stb. Valószínűleg a fiúk közül én leszek az egyetlen, aki nem valami rapperről (tudjátok egyedi vagyok 2k17) fog csinálni, mivel amilyen zenét szeretek, annak az előadójáról nem tudnék normális előadást készíteni, egy énekesnőre gondoltam. De mivel a többiek nem is hallgatnak ilyen zenét, biztos vagyok benne, hogy meg lenne a véleményük.Ezt onnan tudom, hogy több, mint 7 éve osztálytársak vagyunk. Válaszokat köszönöm :D

2017. jan. 12. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel más véleménye? Csináld azt amit szeretnél!
2017. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyik énekesnő volna az?
2017. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Firedoom ***** válasza:
Miert lenne uzis egy enekesnorol prezit csinalni? -.-
2017. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Chopen ***** válasza:
Prideon voltál már? Legmelegebb dolog, hihetetlen mik történnek a mai világban.
2017. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Rihannát szúrnám szóval.. :D
2017. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál normális előadást készíteni a kedvenc énekesnődről?! És ki nem tojik arra, mit szólnak ahhoz mások, hogy ki a kedvenced?! Én biztosan arról csinálnék, akiről szeretnék.
2017. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne az, de ki a csaj?
2017. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy és egy énekesnőről csinálsz kiselőadást az miért b....s? Ha nyálas fiúbandákról csinálnál ilyet akkor jogos lenne a kérdés.
2017. jan. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, a feladatod, hogy a KEDVENC zenészedről készítsd el. Nyilván akkor nem arról fogod, akit nem szeretsz.
2017. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én biztos díjaznám, hogy egyéni vagy 😊 És ha ő a kedvenced, hát csináld róla, nincs ezzel semmi gond :)

(Egyenként engem is érdekel, ki az az énekesnő? )

2017. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!