Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most akkor mi van? (több lent! )

Most akkor mi van? (több lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy osztálytársam, aki együtt van a legjobb barátnőmmel, sőt, én hoztam őket össze (!).

A fiú, aki történetesen nem csúnya, sőt kifejezetten helyes, közelít felém, vagyis én úgy érzem. Néha rám néz, és amikor érzem, hogy néz, ránézek és ő hirtelen elkapja a tekintetét.

Ő a legjobb fiúbarátom is egyben, így most nem tudom mi van.

Nem csak a bámulás, de egy csomó dolog volt már, ami szerintem arra utal hogy tetszem neki.

Most akkor tetszem neki? Vagy most mi van?Ha tetszek neki, elromlik a nagyon erős barátságunk? Különben is a legjobb barátnőm pasiját soha nem venném el...

Segítsetek, kérlek!



2017. febr. 8. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked kellett összehozni őket? Akkor nem biztos, hogy nekik ez előnyös. És esélyes, hogy tetszel neki. Lehet hamarosan választanod kell kettőjük között.
2017. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anno volt egy csaj osztálytársam gimiben, aki mesélte, hogy csak azért jött össze egy fiúval, hogy egy másiknak, aki az ő haverja, a közelében lehessen. És akkor amikor akartak menni a strandra, és akkor a srác akivel összejött a csaj, kérdezte a lányt, hogy nem lenne-e baj, ha a barátja is jönne, és akkor a csaj mondta, hogy "persze hogy nem!!!" Szóval létezik ilyen is, csak gondoltam, érdemes megemlíteni.
2017. febr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2017. febr. 10. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!