Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Leleszek szidva meet megigerze...

Leleszek szidva meet megigerzem hpgy beplotozok pokembernek, de anyagi gondok miatt nem tudunk! Mit tehetnek? 13f

Figyelt kérdés
Nekunk delutan lesz a farsang 3kor kezdodik lesz egy kozos jelmez felvonulas az osztallyal es a mi temank a szuperhosok lesz.De nincs jelmezem es en megigertem vagy 100x es en leszek leszidva es en egek be..segitstek, mit tehetek..?
2017. febr. 24. 13:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a gepelesi hibakert, gyorsan irtam..
2017. febr. 24. 13:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy beteg vagy és ne menj el. De amúgy egyszerű dolgokból össze lehet dobni egy jelmezt 2-3 ezer ftból csak ahhoz időbe kellett volna gondolkodni.
2017. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen már hova akarsz beöltözni? 56 ban molotov koktélt kapnál a kezedbe pókemberruha helyett
2017. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy rosszul lettél és ne menj.
2017. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Beszéld meg az osztályfőnökkel, hogy most nem futja anyagilag bérelni, házilag meg nem tudjátok megcsinálni.


Itt vannak a legolcsóbb bérlési lehetőségek, (már 800Ft-ért is kapsz egy napra), de kauciót kell letenni, amit utána visszakaptok.


[link]

2017. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi voltam anyu nem tudta egy idejig, hogy létezik jellmezkölcsönzőxD pár óra alatt olyan ruhákat dobott nekem összw farsangra, hogy mindenki ámult és bámult. Pókembert is tök egyszerű elkészíteni házilag. Kell hozzá 1 maszk(azt már akár 500 Ftért is kaptál volna ha időben utána jártál volna) kell hozzá 1 piros póló(alkoholos filcel tudtál volna rá motívumokat rajzolni pl pókhálót vagy pókot vagy bánom is én mit. Aztán egy fekete/kék gatya és csókólóm. Kijöttél volna akár 2000 ből simán.. ennél több nem is kéne 13 évesen.
2017. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmentem, az osztálytársam észre se vették h nem öltöztek be.😂😂folyton minden túl aggódok.De azért köszi :)
2017. febr. 25. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!