Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt lehet vegzetseg nélkül?

Ezt lehet vegzetseg nélkül?

Figyelt kérdés

6. Os vagyok. Es tanár szeretnek lenni majd. Es most kisebbeket szeretnek korepetalni.

Azt lehet most 6. Os korban?kell hozza engedély a tanároktól?


2017. febr. 25. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem amíg nem tudsz helyesen írni, addig ne korrepetálj senkit.
2017. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a végzettségtől, hanem a képességektől függ minden.


Az autóversenyzők hamarabb tudnak vezetni és versenyeznek, minthogy lenne jogsijuk.


Ha te a korosztályodnál jóval jobb van valamiben miért ne korrepetálhatnád őket?


Egyébként teljesen normális szokás, ha valaki jobb valamiből segít az osztály/iskolatársainak.


A tanároktól engedély?

A korrepetálás lényege a magánóra.

Ehhez jogilag nincs sok köze az iskolának.

De én azért a jó viszony megőrzése érdekében, ha iskolád belül kívánod folytatni a dolgot, lehet jelezném.

(Bár ez iskola, tanár és diák függ is.)

2017. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérd ki annak a tanárnak a véleményét a tudásodról, képességeidről, akinek a tárgyában korrepetálni szeretnél!

Ha ő jónak ítél meg, még a segítségedre is lesz ebben.

2017. febr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy korrepetálás nem abból áll,hogy bemagoltál valamit és azt egy másik diáknak elmondod,vagy felolvasod a könyvet. Azt úgy kell neki elmagyarázni,hogy megis értse. Tudni kell ugyanazt többféleképpen is elmondani.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha valaki már különóráért fizet,akkor nem egy hatodikosnak fog fizetni,hanem keres egy felnőttet,akindk esetleg tanári végzettsége van.

2017. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!