Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Különbségek általános iskola...

Különbségek általános iskola és gimnázium között?

Figyelt kérdés

A tanárok, diákok között, a hely, az órák , stb?

Előre is köszi. :)


2017. márc. 13. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Általánosban az ember csak szórakozik, gimnáziumban meg halálra tanulja magát, ha jelesre szeretne teljesíteni. Szó szerint be voltam táblázva reggeltől estig gimiben.
2017. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Amiket itt most leírok az a saját gimimre vonatkozik

🔹Gimiben néhány tanár már magáz minket.

🔹Nem veszik annyira komolyan a házik ellenőrzését.

De ha látják, hogy nincs, akkor nem minuszt, hanem egyest kapsz (valamelyik tanárnál, általánosban ez ugye nem így volt)

🔹Nem veszik annyira komolyan a késéseket sem (legalább is ahogy észrevettem)

🔹A hajfestésért, sminkért nem szólnak be

🔹A létszáma egy-egy osztálynak nagyobb, mi általánosban 24en, gimiben 39en vagyunk egy osztályban.

🔹Több suli keretén belüli program van, kirándulások, osztályéneklési verseny, stb.

🔹Tisztábbak a wc-k, legalábbis nálunk, van wc papír, szappan

🔹Több óra marad el, és sok a helyettesítés a tanárok között

🔹vannak zárható szekrények

🔹több a szakkör

Mégegyszer mondom, ez az én sulimra vonatkozik, nem tudom, hogy máshol hogyan van

Egyelőre ennyit vettem észre, de lehet, hogy később visszatérek, aztán kiegészítem a listát 😃

2017. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!