Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 2 napja jött egy új osztálytár...

Purpul gay kérdése:

2 napja jött egy új osztálytárs barna bőrrű már mint sokat strandol ki rúgták az előbbi súli jábol edzés után fél pucéran álanndoan ölel mit tegyek simogat zavar?

Figyelt kérdés
feljelentés ilyesmit nem is akarok a többiek is fúrálják hogy áladoan ilyen későn jövök ki az öltözöböl
2017. márc. 20. 15:51
 1/5 anonim válasza:
100%
Próbáltad már megkérni hogy hagyja abba?
2017. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ehh.. elég volt kibogarászni h mit is akartál írni..
2017. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Miért "purpul gay" a neved?
2017. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
73%
Ne aggódj, hamarosan téged is ki fognak rúgni az iskolából ezzel a helyesírással...
2017. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy gyorsan írtam 2 mert pár napja kérdeztem hogym i eza fnaf és már tudok teoriákat és vezetek róla igen tudom hogy helyesírás nem az eröségem igen kértem de nem annyira foglakozot vele hogezt montam neki
2017. márc. 21. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!