Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennyiért elvihetnek az intézetbe?

Ennyiért elvihetnek az intézetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok srácok!Nagyon sokat szenvedtem a tanárok és gyerekek miatt az iskolában.Bántottak,megaláztak olykor kezet emeltek rám a tanárok is nem hogy a diákok.

A kérdésem az lenne ha a tanárokkal csak csúnyán beszélek(néha csúnya szavakat is) és nem csinálom amit mondanak,szavakkal leégetem,megalázom őket,akkor ennyi miatt elvihetnek intézetbe?Oda ütni nyilván nem fogok csak beszólogatni,hogy a diákok és tanárok megkapják amit érdemelnek tőlem.



2017. márc. 25. 00:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit,hogy 18 év alatti vagyok.
2017. márc. 25. 01:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem érdemes ezzel törődnöd, ne süllyedj le az ő szintjükre..

Nemsokára elkerülsz onnan, nem tudom mik a céljaid, de az legyen köztük, hogy nem állsz meg minden kutyánál..


Tanárok.. legtöbbje.. Rossz beidegződés alapján próbálják meg nevelni és fegyelmezni a gyerekeket, én az egyetemi képzésbe (ha nincs) beépítenék nekik valami olyan órát, ami érinti a gyereknevelést és a pszichológiát.. Csekély azok száma aki ért hozzá és alkalmazni is tudja. Legtöbbjük már nem gyerekek közé való..

Az oktatás borzalmassága már más tészta..


Esetleg ha hibáztatnád magadat őmiattuk vagy elhittél nekik valami olyasmit, ami miatt nem tartod magad kiemelkedőnek, akkor rögvest építsd le azt a nézetedet.

Amint kikerülsz az általános iskolából (középiskolában szerintem nem jellemző, hogy a tanár kezet emel a gyerekre, így ebből gondolom, hogy még általános iskolás vagy) jóval több inger fog téged érni, kinyílik előtted a világ, aztán csak nevetni fogsz rajtuk, s magadon, hogy mertél ilyenekkel foglalkozni.


A legjobb lenne ha a szüleid elbeszélnének a tanárokkal, vagy esetleg ha senkivel sem jössz ki, akkor iskolaváltás (osztályváltás is szóba jöhet, de az is sok mindentől függ), közel sem olyan drasztikus, mint amilyennek hangzik.

Én is arra vágytam, de anyum nem engedte, pedig talán sokkal jobban jártam volna. Új környezet, új alapok, tiszta lapok. Erre lehet építeni. (De előtte az ottani viszonyokat is érdemes elemezni.)

2017. márc. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!