Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek így is fogok még...

Szerintetek így is fogok még neki tetszeni?

Figyelt kérdés
Az történt hogy van egy fiú akinek tudom hogy tetszem.Tudja hogy a menô lányokkal vagyok,viszont tegnap az egyik órán elültetett a tanár és ô pont arra ment el és látta hogy én ott ülök,míg egy másik menô lány pedig hátul menô fiúkkal. Lehet hogy megbolondultam mert emiatt bôgtem órákig,de így leírva nem tûnik vészesnek. Ti mit gondoltok? Ô mit gondolhat?

2017. márc. 25. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hova ültetett téged a tanár? De mindegy, ha tenyleg tetszel neki nem fog másként nézni rád mert máshol ültél. És ha mégis rákérdez, akkor mondd meg neki hogy a tanár ültetett el. Ha nem kérdez rá akkor te mondd ezt amikor találkoztok hogy: Képzeld milyen szar volt, órán elültetett a tanár egy másik helyre...
2017. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha ettől függ bármi is.
2017. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!