Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Angolból feleltett a tanár. Egyébként nagyon jó vagyok angolból. Az nap pont én sem voltam a toppon. Egy angol szövegről kellett dumálgatni persze angolul. Éreztem , hogy ez a felelet nem lesz túl jó... A tanárom végén ilyet szól: Ez nem volt jó, tőled jobbat várok nkd nem jó a négyes neked minden jegyednek ötösnek kell lennie. DE bocsi... a négyes az egy JÓ jegy ... és nekem is lehet rossz napom...

2017. márc. 28. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A tanárod sokkal jobbnak tart, ezáltal többet vár tőled. Ennek örülni kéne, nem fennakadni rajta! ;)
2017. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha "Egyébként nagyon jó vagyok angolból", akkor miért is probléma, hogy a tanár hangot ad elvárásai nem teljesülése felett érzett csalódottságának?
2017. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért, mert ez akart lenni a motiváció: TÖBBRE IS KÉPES VAGY! :)
2017. márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!