Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Erre mit lehetne mondani?...

Erre mit lehetne mondani? (lekövéreznek)

Figyelt kérdés

Én nem vagyok kövér, de tényleg. Csak amikor már az osztálytarsaim nem tudnak mást mondani rám, akkor elkezdenek kövérezni, na erre mit mondjak vissza? Azt hogy nem is vagyok kövér? Na az eléggé nyuszisan hangzik, szóval nem tudom

Szerintetek?



2017. ápr. 2. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ne mondj semmit, akkor abbahagyják.
2017. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

"Nem vagyok kövér, csak divatosan duzzadt."

"Nem vagyok kövér, csak nagyobb felületen szép."

"Nem vagyok kövér, csak erős csontozatú."

2017. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De alapból sem vagyok kövér.. vékony hasam van a combom az igen, összeér de nem mondanám kövérnek
2017. ápr. 2. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen bántások ritkán fedik a valóságot, csak bántani akarnak, meg bizonytalanságot kelteni benned. És sikerült, mert itt bizonygatod, hogy nem vagy az, meg elemzed a combjaid. Ilyen vitába be se kell szállni, olyan emberekkel, akik ilyesmit használnak érvként, minden kapcsolatot meg kell szakítani. Abszolút ne szólj hozzájuk, mondjanak bármit. És eressz el a füled mellett minden bántást.
2017. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem kövér vagyok, csak erős csontozatú" South Park :D

"Kövér vagyok, és? így is jobban imádnak a csajok mint téged!

"irigykedsz haver?"


Ezeket simán le lehetne szerelni...

2017. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!