Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ajándék ötletek tanárnak...

Ajándék ötletek tanárnak ballagásra? Tanárok is írjanak kérem

Figyelt kérdés
3 hét múlva lesz a középiskolai ballagásom. A német tanáromnak akit imádok, szeretnék valami kis aranyos ajándékot köszönnet képpen. Arra gondoltam, hogy rajzolok vagy festek neki vmit, az mégis csak saját kezűleg elkészített. De ezen kívül szeretnék még neki valami ötletes dolgot . Segítsetek kérlek!!!!

2017. ápr. 13. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját kezűleg készített ajándék a legjobb. Én annak szoktam legjobban örülni, akár egy egyszerű rajznak is, esetleg valamilyen kedves mondattal. Számomra ugyanis nem az a fontos egy ajándékban, hogy drága legyen, vagy hogy tudjam mire használni (tehát nem praktikussági szempontok a lényegesek), hanem az, hogy érezzem, hogy akitől kaptam, az szeretettel gondol rám, és valamennyire az egyéniségét próbálja meg az ajándékban felém közvetíteni. Pl. azt is szeretem, ha lerajzol valamilyen vicces jelenetet, amit az évek során együtt éltünk át, és csak mi, vagy az osztály értjük - vagy utal rá.
2017. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. ápr. 13. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!