Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mitől függ, hogy ki lesz...

Mitől függ, hogy ki lesz népszerű gimiben?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok gimnazista lenni (szerencsére nagyon jó gimibe vettek fel, szóval nagyon várom:)), csak kíváncsiságból kérdezem, hogy mire számítsak. Az ilyen "divatlányok", a "bulizósok" a "kitűnőtanulók" vagy kik számítanak menőnek?

A mostani sulimban vannak barátaim meg úgy érzem, hogy amúgy is könnyen tudok alkalmazkodni, szóval nem aggódom, hogy nem lesz kivel lennem, csak elsőre nem vagyok ez az "odamegyek és dumáljunk" fajta (ha hozzám jönnek oda, már nyitott vagyok). Ez gondot fog okozni?

Megy a zöld kéz;)



2017. ápr. 15. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, erre nincs egy bevált recept, minden közösségben más valakik lesznek népszerűek. Az biztos, hogy nem árt, ha barátságos vagy mindenkivel, a többi majd kialakul.
2017. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Több szemszögből kell ezt nézni.

A jól kinéző értelmes csajok alap, hogy népszerűek lesznek, egyébként meg akik a legjobban tudnak kommunikálni.

2017. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez fordítva van 2-es :'D sik hülye divatlányok a menők..
2017. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptemberben kezdem a gimit és bennem is felmerült ez a kérdés.De ahol normális emberek vannak akkor ott általában az értelmes,okos,vicces,kedves és segítőkész lányokat értékelik akiknek nincs minden héten más pasijuk és ha ráadásul még szépek is akkor nagy népszerűségnek fognak örvendeni. (Bár szerintem mindenki szép,mert mindenkinek más tetszik tehát ez nézőpont kérdése és a külső belső nélkül meg amúgy sem ér sokat) 15/L :)
2017. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyhangú, laza, mindenkivel haverkodik, jó humorú, lendületes; nemtom, szerintem ilyen emberek szoktak a menők lenni.
2017. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden okés lesz, hidd el.

Ha nem vagy karótnyelt, vagy sznob, akkor mindenkivel könnyen el tudsz majd beszélgetni. Legyél nyitott, barátságos.

De azért nézd meg ki mellé ülsz le év elején, hiszen ha nem ültetnek a tanárok, akkor bizony egy évet kell ott kihúznod valahogy. Azon is sok múlhat például, hogyha középre ülsz, ott több emberrel tudsz beszélni, mintha szélre ülnél.

Meg majd meglátod kivel érdemes barátkozni, kivel tudsz jól kijönni, kialakul ez szerintem elég hamar.

Sok siker, jó ismerkedést! ☺😃

2017. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!