Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek ha ilyennel...

Mit tehetek ha ilyennel vádolnak a tanárok?

Figyelt kérdés

Szoval a sulinkban cigiznem a wcnk ben

Ez iden kezdodott egyszer wcn voltam es ereztem azt a szagot.

Mentem ki a wcbol es egy noi tanar bejott a fiu wcbe

Megallit es elkezd gyanusitgatni elis mondtam mi tortent

Ezutan ha kimegyek wcre es bejovok mindig CSAK ENGEM kerdeznek meg hogy mit csinaltam a wcben es hogy miert voltam ilyen sokaig.

Egy tanar meg azt iy mondta nikotin szagom van orakon(eletemben nem cigiztem)

Mit tehetek? Mar nagyon idegesito hogy nem csinalok semmit es engem gyanusitanak



2017. ápr. 21. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezd meg a tanárnőt, milyen a nikotinszag. Csak mert a nikotin alaphelyzetben szagtalan.
2017. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 a nikotin folyékony állapotban enyhén viasz szagú, nem szagtalan.

A nikotin szulfát (ami cigarettában van) pedig erősen pézsmaszagú.


Nyilván egy cigin nem érezni, de szeretek számítástechnika témakörben kijavítani másokat ha ennyire fontos dologról van szó.

2017. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az a gond, hogy rosszul konfiguráltad be a.... Ó...


Mondd meg neki, hogy szagoljon be mielőtt bemész, ha akkor is cigiszag van, akkor ne zaklasson tovább. Nem vagy köteles elmondani, hogy mit csinálsz a wc-n, akár egészségügyi problémáid is lehetnek, amihez neki semmi köze.


Amúgy meg szerintem csak tizenévesekre akar leskelődni anélkül, hogy bajba kerüljön, ez meg jó kifogás.

2017. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz téma de gondolom valaki kijavította köszi nem ismerem az oldalt :=
2017. ápr. 22. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!