Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyjából mire kell számítani,...

Nagyjából mire kell számítani, ha szeptembertől ilyen suliba fogok járni? 15/f

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeptembertől megyek középiskolába és ami azt illeti, szinte egyáltalán nincs lány, max 2-3 az egész suliban. Az osztályomban speciel egy sem lesz. Nem egészen tudom, hogyan de pár embert össze tudtak szedni a leendő osztályom csoportjába és bár kb csak 7 ember van még bent rajtam kívül, azok is olyan tipikus pawa yolo emnerek.. Az írásaik alapján nem is nagyon tűnnek szimpatikusnak, de gólyatáborban kiderül.

Alapjáraton elég csendes vagyok és nehezem illeszkedem be az olyan helyekre, ahol senkit nem ismerek. 2 ember próbált velem beszélni eddig, de mint említettem nem tűnnek túl szimpatikusnak. A suli is a béka segge alatt van, szóval nem túl színvonalas, nem hiszem, hogy a többi osztálytársam is nagyon különb lenne náluk.

Szóval kicsit izgulok, de szerintem ez valahol normális.. Nem tudom mások, hogy élték meg az első pár napjait és tudom, hogy még van idő, csak érdekel, hogyan lehet 'bevágódni', hogy ne legyek ilyenek között kirekesztve.


2017. jún. 1. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha elzarkozol tőlük akkor semmi jóra ne szamits,es ne oket hibaztasd.Ezekben a helyzetekben megkell nyilni,senki nem ugy meg középiskolába,hogy ismeri mindegyik új osztálytársát.
2017. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem a helyzetedet. Mikor én kezdtem a 9.-et, már lassan 2 éve, akkor én is szorongásokkal voltam tele. Már a nyáron elkészült Facebook csoportban le tudtam szűrni, hogy kik lesznek a normálisak és kik nem. Pusztán az írásukból. Sajnos azt kell mondjam, hogy a mai napig nem nagyon találom a helyem a közösségben. Az osztályban rengeteg a "menő" arc, illetve a hangoskodó, flegma emberek, akik fenn hordják az orrukat a nagy semmire. Szerencsére 1-2 lánnyal azért sikerült valamennyire jó kapcsolatot kialakítanom, de őket sem nevezném igaz barátoknak...Remélem neked több sikered lesz. Szorítok! :)
2017. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!