Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Bővebben lent.

Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy hülye depressziós osztálytársam aki beteg, gyilkos animéket néz és meg akarja magát ölni pedig nincs rá semmi oka. Azt mondják hogy szerelmes belém de mind ketten lányok vagyunk. Pirosra akarja festeni a haját meg fiú akar lenni nagy korában és koreai bandákat néz. Annyi a baj hogy az a 2 "barátja" is csak azért nézte ezeket a dolgokat mert nem akarták megbántani azzal hogy hülyeségnek tartják ezeket. Mit tegyek vele? Zavar hogy nem tudom tetszem e neki de mikor rákérdeztem letagadta és kellemetlenül érezte magát a kérdése hallatán. A többiek azt mondták 100% hogy letagadta és csak kamuzott. Ti mit gondoltok?

2017. jún. 11. 17:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, szerelem témát kellett volna írnom
2017. jún. 11. 18:00
 2/8 anonim válasza:
0%
Jezusom!! Sztem meg próbáld finoman le koptatni!! Ilyenkkel ne nagyin barátkozz!!egyreszt azért is mert ha megszereted es ha valóban öngyilkos akar lenni azt nagy valószínűseggrl meg teszi és az neked is fajni fog!
2017. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most éli a kamaszkorát.Attól,mert ilyesmiket néz nem biztos hogy öngyilkos lesz (remélem).Egyébként meg nem lehet tudni hogy mi bántja,amiről ti kivülállók nem tudtok.Beszélned kellene vele és tisztázzátok hogy mit érez.Nem kell különösen nagy figyelmet szentelni a dolognak,mert annál rosszabb.Lehet pár hét és elfelejtődik és normálisabb lesz.
2017. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Aj jaj úgy látom hogy az illető komolyan lekileg labilis. Az ilyenekkel vigyázni kell. És szerintem elkellen meni szakemberhez
2017. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hülye, depressziós osztálytársam" - Ez a bevezető ódákat zeng rólad, kérdező. Hány éves vagy?


"beteg, gyilkos animéket néz" - Hogy érted, hogy gyilkos? Van benne szereplő, aki megöl egy másikat, esetleg többet? News flash, az élőszereplős nyugati TV nagyrésze ugyanez.


"meg akarja ölni magát pedig nincs rá oka" - először is, amennyiben nem vagy képes gondolatot olvasni, nincs módja annak, hogy tudd, mi folyik az életében ténylegesen. Másodszor, honnan veszed, hogy meg akarja ölni magát? Mondta? Mert azt kötve hiszem, azzal pedig, hogy ránézel, ezt nem lehet megállapítani. Még ha, teszem azt, korábban volt is öngyilkossági kísérlete, akkor sem lehetsz biztos benne, hogy megint megtenné.


"Azt mondják hogy szerelmes belém de mind ketten lányok vagyunk" - És? Attól még nem zúghat beléd? Nem merült fel benned a lehetőség, hogy esetleg leszbikus? Illetve ismét feltenném a kérdést: honnan veszed? Ki mondta? Az ilyen információt csak tőle lehet biztosra tudni, nem pedig az egyik osztálytársadtól, aki egyszer látta őt rádpillantani 1 kerek másodpercig.


"pirosra akarja festeni a haját" - Nem mindegy neked, hogy milyen a hajszíne? Ha a te hajadat akarná befesteni, megérteném a felháborodást, de így?


"fiú akar lenni nagykorában" - Ismét, ezt honnan veszed? Amennyiben ezt ő kimondta, önszántából, akkor sem a te dolgod. Hallottál már a transzszexualitásról? Mert létezik.


"koreai bandákat néz" - Ezt a zenei műfajt k-popnak nevezik. Azok hallgatják, akik szeretik ezt a fajta zenét. Ráderőltette az ízlését? Mert amennyiben nem, ismét nem látom a problémádat. Én sem szeretem ezt a műfajt, még sem ítélem el azt, aki igen.


"Annyi a baj hogy az a 2 "barátja" is csak azért nézte ezeket a dolgokat mert nem akarták megbántani azzal hogy hülyeségnek tartják ezeket" - Ismét: ezt honnan tudod ilyen biztosra? Ez a két barátja mondta neked? Mert ha vannak annyira kétszínűek, hogy veled beszéljék ki szegény lányt, akkor nem hiszem, hogy vennék a fáradságot, hogy megismerjék az ízlését.


"Mit tegyek vele?" - Miért kellene neked tenned bármit is?


"de mikor rákérdeztem letagadta és kellemetlenül érezte magát a kérdés hallatán" - Nyílván. Ki nem érezné magát kellemetlenül? Mert engem biztosan nem érne kellemesen a kérdés, attól függetlenül, hogy a válaszom igen vagy nem. Sokan nem szeretik, ha személyes kérdéseket tesznek fel nekik.


"A többiek azt mondták 100% hogy letagadta és csak kamuzott" - És ha igen? Továbbra sem értelek, kérdező, pedig felsoroltál egy hegynyi dolgot. Mi van, ha letagadta? Az neked miért fáj? Mert ezek alapján (amennyiben feltételezzük, hogy tényleg tetszel neki) nem szeretne semmit sem kezdeni az érzelmeivel. Másik felől viszont, már megint meg kell kérdeznem: honnan veszed?? Az egész osztályod egy hazugságvizsgáló? Mert máshogy nem tudom elképzelni, hogyan tudnátok megállapítani, hogy kamuzik-e vagy sem.


"Ti mit gondoltok?" - Én azt gondolom, hogy szűklátókörű és sekélyes vagy, aki valamilyen rejtélyes oknál fogva bele akarja ütni az orrát valaki más dolgába, annak ellenére, hogy ezt senki nem kérte. Az osztályod pedig úgy hangzik, nem sokkal jobb. Nem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy csúfoljátok, kiközösítitek a lányt, ami hadd mondjam el, akár az elsődleges oka lehet annak, hogy ilyen "hülye depressziós," hogy a te szavaiddal éljek.

2017. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 hány éves vagy te és az osztálytársad ?

2 honnan tudod hogy nincs oka annak hogy öngyilkos legyen és honnan tudod hogy öngyilkos akar lenni ?

3 mi a baj a koreai bandákkal és a gyilkolós animékkel

?

4 mér zavar az hogy beakarja festeni a haját ?

5 mér zavar az ha esetleg leszbikus ?

Képzeld én is öngyilkos akartam leni és képzel én is gyilkolós animéket nézek és mondok neked valami most lila a hajam és leszbikus vagyok és képzeld gyógytornásznak tanulok egyetem és osztályelső vagyok .

És amúgy látszik hogy ez egy kamu kérdés de sebaj.

2017. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. meg akarja magát ölni?

2. lezbikus és szerelmes beléd?

3. Pirosra akarja festeni a haját?

4. Animéket néz?

Úr isten ha az első 3 miatt nem is de ez az utolsó... a 4. miatt tényleg orvoshoz kéne küldeni...

2017. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy max 16 lehetsz.
2017. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!