Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » MIT ADJAK AZ OSZTÁLYTÁRSAIMNAK?

MIT ADJAK AZ OSZTÁLYTÁRSAIMNAK?

Figyelt kérdés
Mivel átmegyek másik suliba, szeretném valamivel meglepni őket, de nem tudom, hogy 13 éveseket mivel lehetne.Kérlek segítsetek :CCC

2017. jún. 15. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Nekem ez tök nem lenne szimpi, hogy odajön valaki az osztályomba és hozza magával az ajándékokat. Olyan lenne, mintha ezzel akarna bevágódni, én rosszul érezném magamat.

Egyébként ez eleve hülyeség, mivel nem ismered őket. Ezért azt sem tudhatod, hogy mit szeretnek.

2017. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem is ismered őket, teljesen felesleges. Nekem ez egy nagyon nyalizós dolog lenne, ami nem pozitívum.

Legyél kedves és barátkozz, ennyi nem elég?

2017. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam, hogy az volt osztályomnak, csak kicsit értelmetlenül irtam le, bocsi
2017. jún. 15. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, valóban értelmetlenül írtad le.

Akkor süss nekik sütit (valami csokis keksz fajtát), vagy mindenkinek készíts egy-egy kisebb képeslapot. Írhatsz bele szöveget, de ne mindenkinek ugyanazt.

2017. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!