Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki mellé üljek az iskolában?

Ki mellé üljek az iskolában?

Figyelt kérdés

Jövőre egy összeszokott osztályba fogok járni pontosan még nem tudom melyikbe szoval nem tudok megismerkedni velük.

Szerintetek ki mellé üljek majd első napon?

Félek hogy ha egyedül ülök az úgy is marad.Az a baj hogy nyomulni se akarok lehet hogy mar mindenkinek meg van a padtársa.A visszautasítás meg nagyon kellemetlen.

Ötletek?



2017. jún. 28. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok egy nagy társasági ember, viszont ahol marad hely; meg amúgy becsatlakozhatsz máshova is beszélgetni, nem kell feltétlenül padtárs, el lehet szünetben mászkálni össze-vissza. De aki mellett marad hely, oda pl talán megengedi, de úgyis körül fognak venni szerintem a társak, ha új vagy; én se nagyon tolakodnék amúgy, de mondom, én nem vagyok nagy társasági, lehet, hogy elsőre kinéznék magamnak egy üres padot. De amúgy tényleg megkérdezheted, hogy odaülhetsz-e, de én amúgy nem tudom.
2017. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinézel egy padot,ahol vki már ül.

Nem fog visszautasítani,ne aggódj!

Nálam is volt már,h az akkori új osztálytársam csak úgy mellém ült és nagyon jól elszórakoztunk még mindig jóba vagyunk. Nem küldtem el a pics*ba.

Az aki elküld,az egy bunkó akkor letudod vonni a következtetést,hogy vele tuti nm barátkozol.

De ha nálam ilyen előfordúlt volna,h beszólnak h miért ide ültem az biztos neki álltam volba veszekedni,szabad hely,nm volt ott senki,oda ülök ahova akarok stb.

Szóval egy szimpi emberkéhez ülj.

14/l

2017. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Emeliine válasza:
100%

Mikor új suliba mentem én is ezen gondolkoztam :)


Én megláttam egy padot,megkérdeztem a csajszitól aki ott ült hogy szabad-e a hely,persze megengedte, elbeszélgettünk és azóta barátnők vagyunk, szóval olyan emberke mellé ülj aki szimpatikus

2017. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az jött be a legjobban a mikor mögöttem két olyan ember ült akikkel csíptük egymást én meg egyedül ültem. Mondjuk érdekes volt a szitú mert nálunk nem voltak összeszokott párok, mi mindig máshogy ültün olyan teremfüggően.
2017. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ülj egy okosnak látszó gyerek mellé, majd ő segíteni fog a dolgozatoknál 😉
2017. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ülj minél elöbbre, hogy megkedveljen a tanár. :D
2017. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Remélem nem válaszolok késön...

Szerintem keresd meg azokat akik egyedül ülnek lehet lesz több lehet egy se. Ha van választék akkor szerintem inkább a saját nemedböl válasz egy szimpatikus gyereket és kérdezd meg hogy oda ülhetsz e. A roszabbik eset hogy nincs választék ha igazán nem szetetnél egyedül ülni akkor bárki is ül egyedül kérdezz nyugottan... Legrosszabb esetben elküld a fenébe de akkor már tudod miért is ül egyedül. Én annak a hive vagyok hogy mindenkit meg lehet "szeliditeni"ezt ugy értemhogy ha mogorva is veled bárki sok probálkozással meg tudod bárkivel szerettetni magad. Ha senki se ül egyedül akkor figyeld meg kik azok akik össze vannak már szokva és szimpatikusak ülj mögéjük és probálj azokkal haverkodni. Egy jo tanács: ha olyanokat látsz akik 3-an vannak joba és még szimpik is menj oda mert ha valakik 3-an vannak általába egy ki van közösitve igy egy rosszabb napon csapj le az éppen kiközösitett szeméjre.

Tudom hosszu de remélem segitettem...

Amugy ha kérdezhetem hánydikba mész?

2017. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
10.-be
2017. aug. 22. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!