Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek "gáz" csak egy...

Szerintetek "gáz" csak egy tanárnak ajándékot adni?

Figyelt kérdés
Idén ballagtam és azoknak a tanároknak, akik sok ember tanítottak az osztályban (vagy az egész osztályt) közösen vettünk ajándékot a ballagásra, az érettségi után is kaptak virágot. Ugyanakkor van egy egy tanár, aki csak engem tanított hosszabb ideig (iskolán kívü is), az osztály nagy részét nem és ezért ő nem is kapott tőlünk semmilyen ajándékot. Ugyanakkor én úgy érzem, hogy sok mindent köszönhetek neki és nem volt lehetőségem még csak beszélni sem vele ezért arra gondoltam, hogy küldenék neki egy kis "köszönő ajándékot" (kézzel készített apróság+üzenet), viszont nem akarom, hogy ez a többi tanár számára úgymond kiderüljön mert még a végén azt hinnék, hogy őket utáltam vagy ilyesmi....pedig ez nem igaz, sőt, nagyon sok tanárom van, akit imádtam és nagyon jó pedagógusnak tartom őket, viszont nem alakult ki köztünk szorosabb, személyesebb kapcsolat (valamint velük tudtam is beszélni) mint ezzel az egy tanárral. Vagy szerintetek inkább hagyjam mert már úgy is vége mindennek és semmi közünk egymáshoz?
2017. jún. 29. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Már késő...
2017. jún. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Küld el nyugodtan azt az ajándékot. Ez egy nagyon szép és kedves gesztus. A többi tanár meg ne zavarjon, ők ezt megértik, hogy nem egyforma kapcsolatok alakulnak ki még akkor sem ha őket is kedvelted. Jól fog esni a tanárodnak. :)
2017. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
pacsii...bár én nem érettségiztem most, de évzáró napján vittem be énis egy kézzel készített ajit egy nagyon kis kedves aranyos tanáromnak, ezen kívül az ofonek vettem még egy bonbont.A lényeg az, hogy a másik tanár nem volt bent, ami nagyon rossz volt...nem tudtam neki személyesen odaadni, igy egy másik tanárral rakattam az asztalára, ez volt hétfőn...most csütörtök van...semmi választ nem kaptam...hogy meg e kapta e...Elég rossz ez igy..lehet hogy nem volt bent vagy mitudomén....de az biztos,hogy máskor nem rakosgatok mással semmit se...
2017. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
most miért kell lepontozni?
2017. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Mert senkit nem érdekel a te nyomorod.

A kérdésre írj választ.

2017. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja tényleg? inkább akkor szólj már hozzá te is létszike...énis letudlak ám pontozni a semmire bocsika... és akkor az 37 százalék megy lefelé. Játszhatunk ilyesmiket...
2017. jún. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Gondolkozzál már, 37%-on állok, szerinted érdekel, hogy ha lepontoznak?

Nem azért írok válaszokat, hogy a kérdezőknek tetsző választ írjak hanem, hogy leírjam a valóságot.

2017. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az a valóság amit te gondolsz...oh Vágom én ezt.
2017. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!