Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más osztályokba is vannak...

Más osztályokba is vannak ilyenek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályunkba aki nagyon menőnek hiszi magát... Gazdag,szép azért egy kis esze is van de borzasztóan rosszindulatú és haszonleső. Mindenki elött megjátsza magát. Kinézett magának egy "vidéki" lányt és folyamtosan őt szidta. Ez odáig fajult, hogy már nem is barátkoznak azzal a lánnyal. Egyedül én állok ki mellette. Az osztálynak semmi baja nincs velem, a legtöbben kedvelnek. De amióta segítettem annak a lánynak folyamatosan engem is kibeszél. Szerintetek az ilyennek milyen baja van? Osztálytásaim megvédtek meg elmondták nekem de amit csinál az nagyon gyerekes.. 16 éves lányról van szó. Tapasztaltatok ilyet? Mindene megvan amire szüksége van akkor miért kell másokat szidnia ahhoz hogy jól érezze magát?

2017. júl. 23. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd, csak köcsög. Nálunk is volt hasonló, mindenkit támad, aki neki nem tetszik.
2017. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én osztályomban is van ilyen lány borzalmas.
2017. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Szociopata a csajszi, élvezi, ha szenvedni lát másokat. El kell verni mint egy lovat, az ilyenek csak abból értenek.
2017. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
84%
Nálunk is, ezek mindenhol vannak
2017. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

"Mindene megvan amire szüksége van..." Te ezt honnan tudod? Nevetni fogsz, de egy csomó gazdag gyereket lesz*rják a szülei, és suliban élik ki magukat így.

Nálunk ez általános iskolában fordult elő, gimiben már megjött az esze mindenkinek, fogjuk rá.

2017. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Én lerendeztem egy ilyet az osztályban ,hasonló csótány volt aki ok nélkül alázott mást ,az is kipécézett egy rendes halk szavú lányt aki nem volt olyan "menő" és gúnyolta, elvette a cuccait kidobálta a szemétbe ,fejére csapkodott .


Többször kértem szépen ,hogy ne kínozza ,de csak nem hagyta abba, végül már beszólt hogy én is kaphatok ha védem..Akkor odamentem és gyomorszájba rúgtam hogy nem kelt fel 10 percig csak fetrengve bőgött. Nem vagyok híve a hajhúzgálós sipákolós nevetséges csajbunyóknak. Mondtam neki hogy ha nem vesz vissza , az utcán is meg fogom keresni és nem ússza meg ilyen olcsón, akár minden nap kiütöm,ha az a kívánsága. Egyébként lány vagyok én is,ha nem lenne egyértelmű , csak nem az a barbie stílus :) Kaptam egy osztályfőnökit, de megérte, mellesleg a szüleim bejöttek és beszéltek az igazgatóval az ok okozati dolgokról és ellett beszélgetve a "szegény áldozattal" is. Azóta leszállt a másikról .

Semmi más nem hat ilyenek ellen, a szócséplés hatástalan.

2017. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát találd ki hogy milyen felvétel kell ahhoz, hogy fegyelmi eljárásra küldhessék és meghurcolják, de talán ha minél több, annál jobb.
2017. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
6-os válaszolóval értek egyet, az ilyenek vannak annyira elborult elméjűek, hogy csak a saját kárán tanulnak. Ha van rá mód, én is megtépném az ilyet, hogy maradandó sérülése ne legyen, de rendesen megjegyezze, hogy mit nem kéne a másikkal.
2017. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

"Gazdag,szép azért egy kis esze is van de borzasztóan rosszindulatú és haszonleső."???

Figyi egyáltalán nem ő a gazdag nem neki van pénze hanem a szüleinek! Tudatni kell vele hogy ha ne agyja isten nem lesz anyu/apu akkor neki se lesz gazdagság és azok a barátok akiket ezzel szerzett ott hagyják a ge*ibe és a szépsége az nem fogja el tartani főleg hogy már van eszük is a férfiaknak és biztos nem olyan "hitelt" vesznek fék aki után semmi nincs csak törlesztés az iylen lány nem lánynak hívták nálunk hanem pics*nak és utána nem is lett nagy szája az illetőnek

2017. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

"Mindene megvan amire szüksége van..."

Szerinted az ilyennek mi öröme van az életben? Fiatal korban nehéz belátni, de valódi örömöt, igazi boldogságot csak a nehezen megszerzett dolgok adnak. Akinek minden az ölébe hull, az valójában egy boldogtalan, megkeseredett ember.

2017. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!