Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ál Fültágító/Fültágítás?

Ál Fültágító/Fültágítás?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban engedik?Mi a véleményetek a fültágítóról?Gáz az álfültágító?

#Pest #fültágító #alagút #fültágító tüske #áltágító #lány 15 éves
2017. aug. 22. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk engedik.

Nekem van,én szeretem..viszont ha csak divatból szeretnéd, akkor legyen inkább áltágítód.

2017. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Még várok válaszokat
2017. aug. 22. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Engedik. Én nem vagyok oda értük + könnyen begyulladhat. Hogy gáz-e vagy nem gáz, azzal meg ne törődj! Egyébként nem gáz! De nem azért, mert nincs olyan ember, aki nem tartja gáznak, hanem mert magánügy, hogy viselsz-e fültágítót vagy sem! Az ember had kövessen olyan divatot, amilyet akar! Kérdező, nyugodtan hordj fültágítót, ilyen pitiáner dologért nincs senkinek joga kigúnyolnia! Hordj fültágítót, de vigyázz, nehogy begyulladjon, vagy megsérüljön a füled, vagy befertőződjön, ezen kívül nincs min idegeskedned! Egy nagyszerű ember vagy, csúfolnia senkinek semmi joga, sem ha fültágítód van, sem ha 250 kilós vagy, sem ha kopasz vagy, sem semmi testi hiba miatt! Bátran állj ki magadért és másokért is!
2017. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*De nem azért, mert nincs olyan ember, aki gáznak tartja (bocsánat, belebonyolódtam a fogalmazásba).
2017. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Utolsô,igazad van
2017. aug. 23. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok vallásos suliban nem engedik, de normál gimiben szerintem simán.

Nem gáz a fültágító, de egyik ismerősömnek is volt kb 2 évig, aztán megunta és mehetett összevarratni.

Szerintem felesleges azért a testedet csúfítani mert most ideiglenesen menő. 1-2 év múlva úgy is ódivatú lesz és a menőség lecsúszik a szimpla gáz, ódivatú szintre.

2017. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2017. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #6-ossal!
2017. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!